←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Fadetoblack w menu wyboru teamu


Najlepsza odpowiedź GwynBleidD 20.01.2014 23:42

Tu może być problem dość specyficzny... otóż zanim wejdziesz do teamu, Twoja kamera jest "przyczepiona" do jednego z miejsc na mapie oznaczonych podobnie, jak kamery na cs_assault (nie monitory, a kamery do tych monitorów podpięte). Gdy patrzysz przez taką kamerę, możliwość zaciemnienia ekranu może być niemożliwa... Musisz gracza więc od takiej kamery odczepić... Specta już flashem potraktować się da, więc i wyciemnić ekran powinno dać radę. Poza tym jest cvar za to odpowiedzialny, który wyciemnia spectów, żeby nie było podpowiadania na klanówkach itp.

Nie wiem tylko jak to pójdzie z odczepieniem kamery od tego enta kamery... a ten ent nie wiem, jak się nazywał, ale znajdziesz na pewno gdzieś taką informację :) Przejdź do postu
Zablokowany

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 19.01.2014

Witam. Potrzebuje załatać bug związany z fadetoblack , mianowicie gdy jest włączone to można podglądać grę przy wyborze teamu. Chce żeby ekran już wtedy był czarny. Wiem że można zmienić kolor tła jak na niektórych czy w noktowizorze. Jak to wywołać ? Służy do tego jakaś funkcja ?

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 19.01.2014

Odpowiedzialny jest za to message ScreenFade, jak dobrze poszukasz to nawet na tym forum znajdziesz funkcje do obsługi tego :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 19.01.2014

Znalazłem stock'a i działa , ale tylko w grze a ja chce żeby już było ciemno przy wyborze teamu.

Krótki kod dla testów :

Spoiler
Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 20.01.2014

Tu może być problem dość specyficzny... otóż zanim wejdziesz do teamu, Twoja kamera jest "przyczepiona" do jednego z miejsc na mapie oznaczonych podobnie, jak kamery na cs_assault (nie monitory, a kamery do tych monitorów podpięte). Gdy patrzysz przez taką kamerę, możliwość zaciemnienia ekranu może być niemożliwa... Musisz gracza więc od takiej kamery odczepić... Specta już flashem potraktować się da, więc i wyciemnić ekran powinno dać radę. Poza tym jest cvar za to odpowiedzialny, który wyciemnia spectów, żeby nie było podpowiadania na klanówkach itp.

Nie wiem tylko jak to pójdzie z odczepieniem kamery od tego enta kamery... a ten ent nie wiem, jak się nazywał, ale znajdziesz na pewno gdzieś taką informację :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 25.01.2014

Dobra. Dzięki za podpowiedzieć , poszperam coś. + dla ciebie.

Odpowiedz
Zablokowany