←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Amxbans nie reaguje na adminów


Najlepsza odpowiedź .K3K 17.01.2014 23:55

Więc tak, temat zamykam koledze wyżej stawiam plusa za wypowiedź. Ja nie jestem właścicielem serwera tylko supportem, okazało się, że jak dziś rano zdegradował osobę która była za to odpowiedzialna rano, to ta osoba usunęła ważne pliki amx'a bo admin nie zmienił hasła. Bardzo przepraszam za ten spam ale jeśli będzie ktoś miał taki problem polecam sprawdzić pliki amx'a

Przejdź do postu
Zablokowany

.K3K - zdjęcie .K3K 17.01.2014

Witam, amxbans w ogóle nie wczytuje mi adminów. Był pełen serwer, zmieniła się mapa i nagle nikt nie miał vipa ani admina. Nic nie wyskakuje w logach, próbowałem podłączyć serwer pod mybans to nie widzi serwera, pierwszy raz spotykam się z takim czymś. Przy próbie wpisania w konsoli amxmodmenu wyskakuje unkown command. Wszystkie pluginy działają. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Odpowiedz

  • +
  • -
HaX GaminG - zdjęcie HaX GaminG 17.01.2014

A masz może na serwerze plugin kill_assist ?
Jak masz to proponuje go usunąć :-D
Odpowiedz

.K3K - zdjęcie .K3K 17.01.2014

A masz może na serwerze plugin kill_assist ?
Jak masz to proponuje go usunąć :-D

nie, to jest paintball mod

Odpowiedz

  • +
  • -
borbet - zdjęcie borbet 17.01.2014

Na pewno nic w logach nie ma? Daj wycinek z konsoli przy starcie serwera. Utworzył się plik pause.cfg w configs? Jeśli tak to usuń go. Zobacz również czy nie masz włączonego admin.amxx.

Odpowiedz

Najlepsza odpowiedź .K3K - zdjęcie .K3K 17.01.2014

Więc tak, temat zamykam koledze wyżej stawiam plusa za wypowiedź. Ja nie jestem właścicielem serwera tylko supportem, okazało się, że jak dziś rano zdegradował osobę która była za to odpowiedzialna rano, to ta osoba usunęła ważne pliki amx'a bo admin nie zmienił hasła. Bardzo przepraszam za ten spam ale jeśli będzie ktoś miał taki problem polecam sprawdzić pliki amx'a

Odpowiedz
Zablokowany