←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Jak sprawdzić rok steama?

Zablokowany

  • +
  • -
lexar - zdjęcie lexar 06.01.2014

Witam

Robiąc porządki w kompie natrafiłem na zapomnianego steama :D od dawna go nie używałem i zapomniałem niektórych rzecz, czy powiecie mi jak sprawdzić date założenia steama lub gdzie jest mój identyfikator steam? te takie liczby chyba :D

 

Pozdrawiam

Odpowiedz

  • +
  • -
R3D BuLL - zdjęcie R3D BuLL 06.01.2014

Ten identyfikator, czyli SID najlatwiej sprawdzic za pomoca komendy "status", wpisujac w konsole podczas gry.

Jezeli chodzi o date aktywowania steam to moze to http://amxx.pl/topic/47135-rok-steama/
Użytkownik R3D BuLL edytował ten post 06.01.2014 23:56
Odpowiedz

  • +
  • -
FarGoosiek - zdjęcie FarGoosiek 07.01.2014

podczas gry na serwerze wpisujesz status i wyskakuje twój sid :)

W starym steamie w społeczności był podane tam poszukaj :P 

 


Użytkownik FarGoosiek edytował ten post 07.01.2014 00:31
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 07.01.2014

Logujesz się na Steam Community, w prawym górnym rogu klikasz swój avatar (przechodzisz na profil swojego konta), z pasku adresu kopiujesz ciąg cyfr lub nick znajdujący się po steamcommunity.com/id/, wklejasz go tutaj, a BanID sam wygeneruje Ci datę założenia konta oraz inne informacje.
Odpowiedz

  • +
  • -
lexar - zdjęcie lexar 07.01.2014

Logujesz się na Steam Community, w prawym górnym rogu klikasz swój avatar (przechodzisz na profil swojego konta), z pasku adresu kopiujesz ciąg cyfr lub nick znajdujący się po steamcommunity.com/id/, wklejasz go tutaj, a BanID sam wygeneruje Ci datę założenia konta oraz inne informacje.

Dziękuję działa! :D

 

Temat do zamknięcia

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 07.01.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany