←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

KLATKI W CS POMOCY!!!

  • +
  • -
SamFart's Photo SamFart 02.01.2014

Witam. Dzisiaj odpaliłem cs'a 1.6 na Steamie i mam klatki tak co 5 sekund i trzyma ta klatka 1 sekundę 
próbowałem już wszystkiego komendy na google z yt filmiki rożne i nic nie pomoglo ping mam 30-40 
a fpesow mam 40-50 POMOCY WNERWIAJA MNIE TE KLATKI!!

Quote

  • +
  • -
ex0's Photo ex0 02.01.2014

Mi w tym wypadku pomógł reinstal windowsa, bo znając życie masz wiecej syfu na dysku niż pożytecznych plików.
Przeleć system Odkurzaczem i Ccleanerem, a później eset online scaner`em . Dodatkowo możesz także combofixem go zrobić .
Po tych zabiegach powinieneś mieć znów brak klatek.

Quote

  • +
  • -
Budrys's Photo Budrys 02.01.2014

Takie programy co kolega daje nie są najlepsze ja polacam TuneUp Utilities 2014

Quote

  • +
  • -
ex0's Photo ex0 02.01.2014

Za przeproszeniem gó*** się znasz i dobrze tutaj użyłem słowa, adekwatnego do Twojej wiedzy.
Sprawdzałeś wszystkie te programy łącznie?
Korzystałeś z nich na dłuższa metę?
Robiłeś test przed i po?

Jeżeli tak możesz pokazać testy lub różnice na pw ? Chętnie zapoznam się z tym iż te programy są "dziadowskie"
Gdyż nie jednej osobie robiłem, nie jedna osoba z tego korzysta i nie jedna osoba potwierdzi, że daje to sporo...

A TuneUp to przesadzony płatny program który tak naprawdę oferuje niewiele i w ogólnym rozrachunku więcej szkodzi niż pomaga.
"Testowałem" go ponad pół roku w niewiedzy na XP ...


Edited by LosT ., 02.01.2014 19:11.
Quote

  • +
  • -
master522's Photo master522 02.01.2014

Biblioteka -> PPM CS 1.6 -> Właściwości -> Ogólne -> Ustaw opcje uruchamiania...
-nomsaa -nofbo
Próbowałeś?
Quote

  • +
  • -
SamFart's Photo SamFart 02.01.2014

Biblioteka -> PPM CS 1.6 -> Właściwości -> Ogólne -> Ustaw opcje uruchamiania...

-nomsaa -nofbo
Próbowałeś?

 

Tak próbowałem nic nie pomoglo ...

Quote

  • +
  • -
POLAND ^LoFF^'s Photo POLAND ^LoFF^ 02.01.2014

Lost sam się ***** znasz ,niema to jak pomóc komuś zasyfiać dalej kompa następnymi gównami  ,i nie cwaniakuj od razu bo wszyscy wiele potrafią  nie tylko TY !!!  siema pyszałki z amxx

 

Sam pobierałem ten program z nadzieją, że lepiej mi komputer będzie chodził. Teraz te gó*** mi zasyfia komputer, a pogram jest tak świetny, że nawet nie można go skasować przez Panel Sterowania -> Programy -> Odinstaluj program.

 

Więc nie polecam, chyba, że nie masz co z kasą robić. Nawet jak nie masz z kasą co robić to dla biednych oddaj, lepiej na tym wyjdziesz, niż kupując ten program...

Quote

  • +
  • -
Ogen Dogen's Photo Ogen Dogen 03.01.2014

Ja jak słyszę tylko "klatki" "lagi" "ścinki" to z góry stawiam że to jakaś większa lub mniejsza infekcja wirusowa. ;)


Edited by Ogen Dogen, 03.01.2014 00:00.
Quote