←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Najserdeczniejsze zyczenia z okazji Nowego...

  • +
  • -
R3D BuLL - zdjęcie R3D BuLL 31.12.2013

Witajcie. Niechcialem dawac tematu do offtopu, gdyz mysle ze na niego nie zasluzyl.

Chcialem(:)) zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia z okazji Nowego 2014 roku. Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech wiec wszystkie zle chwile zostana za Nami. Nowy niech przyniesie Ci duzo zdrowia, duzo radosci a przedewszystkim morze milosci. Aby byl dla Was czyms zupelnie nowym, aby wszystkie wasze postanowienia spelnily sie i mogli postawic swoj pierwszy upragniony serwer, dolaczyc do tej wspanialej spolecznosci bez ktorej Counter-Strike nie bylby tym czym jest, abyscie poznali jak najwiecej przyjaciol. Mam nadzieje ze sie dobrze bawicie i mi wybaczycie skladnie, ale jestem chory i nie mam nastroju do pisania. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2014 roku.
Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 31.12.2013

Wzajemnie :P

Odpowiedz

  • +
  • -
corel - zdjęcie corel 31.12.2013

hehe tradycyjne wzajemnie też tu nie wystarczy :) Szkoda że przed komputerem a nie ze znajomymi no ale cóż ... Wszystkiego najlepszego i skilla w nowym 2014 ! :D

Odpowiedz

  • +
  • -
Uczę się - zdjęcie Uczę się 31.12.2013

Dziękuje kur** ziomek, Serdeczne życzenia również dla cb - Szczęśliwego nowega Roku i wszystkiego co chcesz dla cb i rodziny

 

żeby nie było mam 17lat i jestem wypity ale również szczere życzenia dla całego AMXX.PL 

 

Kocham Gosie Paaapaaa wszystkim 2 Majcie Się w nowym Roku Zapraszam do Witnicy...

Odpowiedz