←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

auto restart program

Zablokowany

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 12.07.2009

witam wszystkich widzialem na tym forum wczesniej post o auto restart spodobal mi sie i chcialbym go sciagnac ponownie chodzi mi o program nie plugin ktory sprawdza czy server jest wlaczony jesli nie to go uruchamia. znalazlem jeden z nich ale to nie ten "serverdoc" a ten co go szukam naprawdę nie pamietam jak sie nazywal.
Odpowiedz

Gość__* 12.07.2009

HLSW?
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 12.07.2009

a mozesz dac link do tego? moze masz racje
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 19.07.2009

nie o to mi chodzilo postaram sie to inaczej opisac byl to program ktory sprawdzal czy server jest wlaczony np ktos przez przypadek go wylaczyl wiec ten program go wlaczy po paru sekundach uzywajac konsole wystarczylo tam podac link do hlds -console.... i samo sprawdzalo i wlanczalo server jesli ktos go wylaczyl lub wyskoczyl blad i zamknelo go wiem ze gdzies na tym forum widzialem taki post tylko niepamietam czy to tu czy na allied a na allied niesprawdze ponewaz mam bana za nonsteam
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 19.07.2009

jest skrypt ktory odpowiada za autouruchamianie servera po crashu, ale o porogramie nie slyszalem...
Odpowiedz

  • +
  • -
DaddyKuba - zdjęcie DaddyKuba 19.07.2009

Chodzi Ci o coś w stylu panelu ?
Także nie słyszałem... Panel w np. pukawka.pl, gamepad.pl etc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 19.07.2009

hmm postaram sie zmienic ip i wejsc na aliedmoderns moze znajde ale troche to zajmie a później dam tu linka i sami zobaczycie jak to ulatwia sprawe

[ Dodano: 19-07-2009, 21:58 ]
ok to jest to o co mi chidzilo http://www.firedaemon.com/
Odpowiedz
Zablokowany