←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Inny
Chmody 777, pobieranie, edytowanie.

  • +
  • -
bioly05's Photo bioly05 14.12.2013

Witam, mam pytanko odnośnie chmodó. Czy jak ustawie jakiś plik na chmody 777 na serwerze CS to będę mógł go pobrać, edytować? Jak tak to w jaki sposób?

Quote

  • +
  • -
Damianciu's Photo Damianciu 14.12.2013

Rozwiń swoją myśl bo nikt cię nie zrozumie .

Quote

  • +
  • -
bioly05's Photo bioly05 14.12.2013

A więc tak. Wchodzę w ftp serwera, nadaje chomdy 777 np. plikowi users.ini i czy jest taka możliwość, że nie mając potem dostępu do serwera będę mógł mieć wgląd w plik users.ini? Czy z poziomu użytkownika będę mógł edytować/pobierać w.w plik? 

Quote

BlackDead's Photo BlackDead 14.12.2013

A więc tak. Wchodzę w ftp serwera, nadaje chomdy 777 np. plikowi users.ini i czy jest taka możliwość, że nie mając potem dostępu do serwera będę mógł mieć w ogóleąd w plik users.ini? Czy z poziomu użytkownika będę mógł edytować/pobierać w.w plik? 

Dalej nie zrozumiałe.
Jak ustawisz 777 to każdy może zapisywać/odczytywać/edytować.
Jednak aby np. nadpisać taki plik musisz mieć jakis plugin do tego dostępny dla usera nie tylko admina.(napisałeś,ze bez admina)


Edited by BlackDead, 14.12.2013 15:46.
Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 14.12.2013

Ja bym polecał ustawić chmody 644 ;) Wtedy nikt obcy nie będzie Ci mógł edytować żadnego pliku bez wejścia na FTP lub jak to na wielu hostingach jest opcja WebFTP. 

Quote

BlackDead's Photo BlackDead 14.12.2013

na wielu hostingach jest opcja WebFTP. 

Hostingowi nie potrzebna taka opcja...
Z każdym ftp można sie połączyć przez webftp.

Quote

  • +
  • -
bioly05's Photo bioly05 14.12.2013

Ja bym polecał ustawić chmody 644 ;) Wtedy nikt obcy nie będzie Ci mógł edytować żadnego pliku bez wejścia na FTP lub jak to na wielu hostingach jest opcja WebFTP. 

 Ja wiem tylko po prostu ciekawi mnie czy jest taka możliwość:) Więc nadal pytam czy jest taka możliwość?

Quote