←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pytanie o jakosć

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 07.07.2009

Wiadomo, że na rynku jest coraz więcej sprzętu komputerowego przeróżnych firm i ciężko kupić coś dobrego. A więc mam zamiar kupić myszke Razer Lachesis. Głównym atutem jest to, że jest dla leworęcznych, no i ma dosyć optymalne parametry. No i pytanie czy ta myszka wytrzyma troche i czy ta firma jest dosyć poważną marką ?? Może ktoś testował !
Quote

  • +
  • -
Beeze's Photo Beeze 07.07.2009

Duży % graczy posiada myszki razera i nikt nie narzeka :) Czytałem kiedyś o modelu dla lewo ręcznych czyt. Lachesis - według komentarzy jest doskonała

Z mojej strony mogę Cię zapewnić iż Razer jest bardzo dobrą firmą ;)

PS. Nie opłaca się w sumie kupywać myszek które mają ponad 3,2 dpi bo potem różnicy nie ma - wróc, jest lecz nikt z dalszego poziomu nie korzysta ;)

Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 07.07.2009

A czy przy tak dużej rozdzielczości DPI czasami nie będzie występował efekt akceleracji wstecznej, a czy może będzie występowal tylko przy max 4000 dpi ??!!
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 07.07.2009

Razer to znana i ceniona firma.
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 07.07.2009

To już wiem :D ale potrzebuje odpowiedzi na pytanie z mojego poprzedniego postu !
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 07.07.2009

sorka jak odp nie widzialem tego. a zeby nie bylo akceleracji wstecznej to mozesz uzywac mouse fixa ;P
Quote

  • +
  • -
Beeze's Photo Beeze 07.07.2009

Dokładnie, używają tego na lanach ;) Nie ma problemu ;]
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 08.07.2009

O tym tez słyszałem, no ale czy myszka jest na tyle farta ceny że sama koryguje ten problem ?? Z tego co słyszałem to DA tak !! No ale czy ta !! A waszym zdaniem to do gry w CS jest lepsza mysz laserowa czy optyczna ?
Quote

  • +
  • -
Beeze's Photo Beeze 08.07.2009

Laserowa :)

Jesteś leworęczny sądząc po wyborze myszki, a więc szukasz modelu dla leworęcznych - tylko w/w znam :)

Cena... 229,90 zł za myszkę to dla mnie dużo bo jak już mówiłem... Nie użyjesz więcej niż 3200DPI - a za to tylko płacisz, stfu jeszcze za logo firmy itp :D
Jeśli chodzi o normalną myszkę dla graczy to polecam Model x7 firmy a4tech - 3200DPI, ogólnie rzecz biorąc za***ista, zapomniałbym... cena to tylko 99zł ;)
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 08.07.2009

Miałem myszke A4-tech, jednak nie jest ona tak dopracowana jak RAZER (grałem u kolegi :D). A możecie mi coś powiedzieć na temat firmmmmy SPEED-LINK zamierzam kupić u nich sluchawki i nie wiem czy wytrzymają :D ?
Quote

  • +
  • -
Beeze's Photo Beeze 08.07.2009

Nie znam, skoro nawet nie słyszałem to nie polecam, wróć - nawet jeśli słyszałem to nie zapamiętałem czyt. szitttt... Powiedz do jakiej ceny to coś pomyślimy ;)

Osobiście polecam Creative Fatality - tanie i dobre ;]]
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 09.07.2009

O to one :D , ale jak nie te to już wole także razer kupić Baracudy, słyszałem wiele zalet o tych słuchawkach !
Quote