←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pisanie na zielono

  • +
  • -
Shaxu - zdjęcie Shaxu 13.11.2013

Witam serdecznie wszystkich, gdzieś na forum znalazłem plugin do Prefix VIP i go sobie lekko przerobiłem według swoich potrzeb.

Ustawiłem tak aby VIP pisał na zielono jeśli ma flagę H, plugin działa normalnie poprawnie ale kiedy gracz przejdzie na Spectator oraz kiedy jest martwy pojawia się problem z poprawnym wyświetleniem informacji.

 

Chciałbym aby prefiks *SPEC* oraz *DEAD* był na zielono , nick standardowo podświetlany w zależności w którym teamie gramy oraz wiadomość dla Vipa na zielono tak jak ustawiłem w pluginie.

 

Jeśli możecie to proszę aby ktoś fixnął ten plugin lub podesłał inną wersję aby wyeliminować problem.

 

Za każdą pomoc udzielę + + +

Załączone miniatury

  • HalfLife24.jpg

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
GeDox - zdjęcie GeDox 17.11.2013

Spróbuj:

 

Załączony plik  vip_prefix.sma   1,33 KB   15 Ilość pobrań

Odpowiedz

  • +
  • -
Shaxu - zdjęcie Shaxu 17.11.2013

Up nie działa ...

Odpowiedz

  • +
  • -
GeDox - zdjęcie GeDox 17.11.2013

Up nie działa ...

Tzn. co? Nie wyświetla się? Kolory nie tak?

Odpowiedz

  • +
  • -
Shaxu - zdjęcie Shaxu 18.11.2013

Nie wyświetla się + errory logi zapychane są twoją edycją pluginu.

Odpowiedz

  • +
  • -
GeDox - zdjęcie GeDox 18.11.2013

Daj treść
Odpowiedz

  • +
  • -
Shaxu - zdjęcie Shaxu 18.11.2013

Poradziłem sobie z tym problemem stosując inny plugin ale mam problem ponieważ nie działają komendy np /klasa itp.

Odpowiedz

  • +
  • -
Shaxu - zdjęcie Shaxu 18.11.2013

Poradziłem sobie z tym problemem stosując inny plugin ale mam problem ponieważ nie działają komendy np /klasa itp.

 

EDIT / Podsyłam wam plugin własnej roboty wszystko ładnie działa ale jeszcze chciałbym zrobić ostateczną zmiankę.

 

Maskowanie komend na sayu /rank, czy mógłby ktoś dodać taką funkcję która nie będzie wyświetlać takich informacji na sayu?

 

Obecnie używam pluginu takiego, mam na myśli coś w stylu hide_say ale aby był przeznaczony dla tego pluginu.

Załączone pliki

Odpowiedz