←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

jaki hosting na serwer cs

Zablokowany

mrowekz - zdjęcie mrowekz 28.10.2013

Witam tak jak w temacie
- tanie sloty
- szybka obsługa techniczna
- nie wyłączanie się serwera
Odpowiedz

  • +
  • -
Bartolinek - zdjęcie Bartolinek 28.10.2013

ownserver.pl :) Sam z niego korzystam przez pare dobrych lat :) 

Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 28.10.2013

Cena jest zawsze adekwatna do jakości. Nie ma tanich slotów z super zabójczą jakością. Jeśli chcesz tanio sloty, to godzisz się automatycznie na gorsze warunki, czego przykładek jest w/w hosting, którego nie polecam.

 

Zabijaka będzie odpowiednim rozwiązaniem. Nawet nie marz o Pukawce, skoro oczekujesz tanich slotów i dobre jakości.

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 28.10.2013

Również polecam zabijakę. Dobra obsługa , w miarę tanie serwery , prostota obsługi i stabilne serwery nawet na niskich parametrach. Ownserwer niestety też bym odrzucił :)

Odpowiedz

Daj buziaka - zdjęcie Daj buziaka 29.10.2013

ja polecam 

 

http://fiberhost.pl/

 

dużo ciekawych promocji, serwery są stabilne itd.

jak dla mnie jeden z najlepszych hostingów w Polsce.

Odpowiedz

jony - zdjęcie jony 29.10.2013

Jak tanio i dobrze to tylko zabijaka.

 

Jak dobrze to pukawka najlepiej w pakicie max miałem i nigdy nie narzekałem na jakieś crashe czy coś :)


Użytkownik jony edytował ten post 29.10.2013 07:29
Odpowiedz

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 29.10.2013

Najtanszy i lepszy hosting to taki ktory stoi u ciebie w domu ale wiadomo do tego potrzebne sa odpowiednie warunki (lacze 100mb/s, dobry serwer i umiejetnosci obslugi). Stawiajac serwer u siebie masz pewnosc ze nie bedziesz miec awarii, koszt serwera jest taki sam przy 1 i 32 slotach, nikt ci nie ogranicza zasobow serwera i takie tam :). Jesli jednak nie masz takich warunkow rowniez polecam zabijake. Patrzac na jakosc ich serwerow sa dosc tanie.
Odpowiedz
Zablokowany