←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Oszustwo , Kradzież i nie tylko

Locked

ZyciE's Photo ZyciE 25.10.2013

Witam , Mam pewien mały problem i nie długo mogę  za to  do sądu zostać  pozwany , a więc :  Kolega z UK pytał  sie czy mu wystawie  iphona 5  na allegro za 1400 zł  więc mu wystawiłem ( miał już kupca ) użytko kupił po 2 min i jak na razie było dobrze  pani wysłała do mnie na konto 1000 zł  bo miała limit  kasę  ja wysłałem na paypal , potem podałem hasło mu do paypal (TO był  błąd  zapomniałem zmienić ) aby  wysłał sobie kase na konto bo ja miałem problemy , dobra  udało mu sie wysłać  po kilku dniach ja sie go pytam  gdzie moja nagroda ? ( IPB  3.4.1 ) A ten sie nie odzywa potem przez moją głupotę ( mialem takie same hasła na gg jak w paypal )  zmienił  mi hasło na gg odzyskałem je ale lecz archiwum z  dowodami z  tej sprzedaży usunął i nie mam go jak pozwać. Proszę może wy mi jakoś pomożecie bo teraz do mnie wypisuje  kupująca gdzie mój telefon a ja jej odpisuje że ja jestem jako osoba trzecia tylko sprzedawałem proszę sie kontaktować z osoba  z którą pani ustalała kwotę i która wysłała pani link do aukcji.HELP  

 

PS to jest poważna sprawa i nie życzę  sobie takich odpowiedzi "PRZEZ TWOJĄ GŁUPOTĘ  Nic nie zrobisz etc"  jeśli nie macie jak pomóc to proszę  tych co nie mają nic do powiedzenia sensownego nie udzielanie się.Dziękuje i Pozdrawiam. 

Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 25.10.2013

Czy ten koleś miał nick na "P", bo chyba mnie też chciał właśnie nabrać.

Quote

ZyciE's Photo ZyciE 25.10.2013

Czy ten koleś miał nick na "P", bo chyba mnie też chciał właśnie nabrać.

jego nick to na litere "H"  z  sieci dawnej ultra-frag jego imię to Adam K. Też  z tym allegro ?  Ma może  gg ? Jak tak  to jak możesz podaj mi na pw.?? Zobaczę czy to on.


Edited by ZyciE, 25.10.2013 14:47.
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 25.10.2013

Ogólnie to koleś też podał cene 1440, ale chciał mnie wkręcić w sponsoring jak mu tylko wystawie przedmiot na allegro. Od razu mi coś śmierdziało. Mogę spróbować wydobyć rozmowy gg z H@ z mojej sieci, ale nie wiem czy byłoby to pomocne.

Quote

ZyciE's Photo ZyciE 25.10.2013

Ogólnie to koleś też podał cene 1440, ale chciał mnie wkręcić w sponsoring jak mu tylko wystawie przedmiot na allegro. Od razu mi coś śmierdziało. Mogę spróbować wydobyć rozmowy gg z H@ z mojej sieci, ale nie wiem czy byłoby to pomocne.

 Wiesz jeśli będzie sie zgadzać nr gadu gadu  to będę  miał już jakie kol wiek dowody które mnie uratują w jakimś stopniu 

Quote

Gość_21977_* 25.10.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked