←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

rysowanie stref...

Zablokowany

  • +
  • -
blejdzik - zdjęcie blejdzik 28.06.2009

jak wyzej, szukam pluginu za pomoca ktorego będę mogl malowac strefy. Nie chodzi mi o antyrushera i lasery ktore w nim sa, lecz o dodatkowy plugin za pomoca ktorego będę mogl malowac *.spr

ps. in-game-ads.amxx odpada bo malujac spraya na podlodze on sie chowa, na scianie ok ale na podlodze totalna kiszka.
dodam ze spraye ktore mam do malowania stref przepuscilem przez spritefixera i na podlodze poprostu sie chowa albo sie nie da ustawic pod odpowiednim katem. Na scianach wszystko pieknie ale podloga to porazka.

moze ktos cos poradzi.
Odpowiedz

  • +
  • -
disiz` - zdjęcie disiz` 28.06.2009

ps. in-game-ads.amxx odpada bo malujac spraya na podlodze on sie chowa, na scianie ok ale na podlodze totalna kiszka.

Musisz do koordynaty "z" każdego sprite'a na podłodze dodać +1 w górę albo ile tam chcesz (chociaż 1 to może być za dużo, musisz sprawdzić).
Wtedy nie będzie tego efektu.
Odpowiedz

  • +
  • -
blejdzik - zdjęcie blejdzik 28.06.2009

vkd`a dzięki bardzo za pomoc
pomogl sie nalezy :>

mozna close
Odpowiedz

  • +
  • -
Sunze - zdjęcie Sunze 28.06.2009

blejdzik, a możesz powiedzieć jaką wartość dodałeś? Przyda się na Hajtownie ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
blejdzik - zdjęcie blejdzik 28.06.2009

dizis` podpowiedzial mi na gg i skorzystalem ze starego pluginu jego autorstwa. zmienilem plik spray pod wzgledem kolorystyki bo kolor zolty byl troszke oczojeb....i voula smiga.
tak jak mowilem in-game-ads.amxx to porazka do malowania stref na podlodze nadaje sie tylko do scian i umieszczania reklam na nich.
Odpowiedz

  • +
  • -
feever - zdjęcie feever 29.06.2009

ja się trochę pomęczyłem z in_game_ads i nic mi nie znika, nawet jest pod dobrym kątem ;)
Odpowiedz
Zablokowany