←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Server Reg Name - brak połączenia z bazą SQL

  • +
  • -
Vego01's Photo Vego01 16.10.2013

Witam, zainstalowałem na serwerze BF2 Server Reg Name, niestety plugin nie chce działać poprawnie. Problem stanowi połączenie pliku amxx z bazą danych SQL.
 

L 14/14/2013 - 23:17:42: [name_reg.amxx] Error on nick_handle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 14/14/2013 - 23:17:42: [name_reg.amxx] Could not connect to SQL database.


Przeszukałem internet w poszukiwaniu rozwiązania jednak nie znalazłem nic co by pomogło. Bazy mają dostęp z hosta %, w amx.cfg wszystko jest poprawnie wpisane, tabele w bazie zostały utworzone, rejestracja nicku na stronie przebiegła bez przeszkód (w bazie pojawiły się dane, wszystko wygląda prawidłowo), próbowałem zamienić localhost na IP co również nie przyniosło rezultatu itd ...

 

Tak jak napisałem, porad i rozwiązań znalazłem wiele ale nic nie zadziałało. Dowiedziałem się że inny serwer bf2 używa tego modu z powodzeniem, jednak administrator tej sieci ponoć przerobił plik sma. Ja tego nie potrafię, dlatego zgłaszam się o pomoc do was.

 

Liczę na waszą pomoc,

z góry dziękuję.

 

PS: Jeśli potrzeba jakichkolwiek danych lub plików piszcie a je wrzucę.

Quote

Seba's Photo Seba 16.10.2013

 

 

[name_reg.amxx] Error on nick_handle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)

Wpisz poprawne dane serwera, bo obecnie hosta masz jako localhost.

Quote

  • +
  • -
Vego01's Photo Vego01 17.10.2013

srn_sql_host "91.227.122.80" // host bazy danych
srn_sql_user "want2play_rejbf2" // użytkownik bazy danych
srn_sql_pass "************" // hasło do bazy
srn_sql_db "want2play_rejbf2" // nazwa bazy danych

 

nie mam hosta jako localhost ;)

Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 20.10.2013

Hm, pokaż sql.ini + na jakim hostingu masz ten serwer bazy danych na którym zapewne stoi również www.

Quote

  • +
  • -
Vego01's Photo Vego01 28.10.2013

unixstorm.org do niedawna nie było problemów, posiadam jedynie sql.cfg z danymi bazy danych, mogę ci wrzucić ten plik jeśli chcesz, ale oczywiście bez hasła itd ;)

 

 

Quote