←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Ładowanie dwóch adminów z różnymi uprawnie...

Zablokowany

Mietek_Suchar - zdjęcie Mietek_Suchar 30.09.2013

Witajcie.

Mam taki dość nietypowy problem. Otóż mam gracza wpisanego 2x do bazy AMXBans - pierwsza usługa to admin (access: bcdefijklmnu), a druga to VIP na serwerze (access: t). Obie usługi nadane są na STEAM_ID (flaga ce) i działają na tym samym serwerze (teoretycznie można by je połączyć w jedną, ale nie). I teraz problem jest taki że nie ładuje jednej z nich. Zależy która wpisana jest pierwsza.

 

Czy to działa w taki sposób, że plugin na serwerze pobiera kolejno wpisy z bazy AMXBans i w tym przypadku nadpisuje jedną usługę następną ? Da się tak go zmodyfikować aby obie usługi jednocześnie działały na serwerze ? Próbowałem nadać jedną na STEAM_ID, a drugą na hasło ale to tekże nic nie daje).

Odpowiedz

kieropmi - zdjęcie kieropmi 30.09.2013

Chyba nie można tak zrobić, a dlaczego tego nie połączysz ? Wysłane z mojego C1505
Odpowiedz

  • +
  • -
xenos - zdjęcie xenos 30.09.2013

Byś musiał przerobić że ma "sumować flagi"
przed nadaniem ich graczowi.(edycja amxbansa)

 

Odpowiedz

Mietek_Suchar - zdjęcie Mietek_Suchar 30.09.2013

Up, No tak też się domyślam. Masz jakiś pomysł jak tego dokonać ?

 

Nie mogę połączyć ich w jedną bo jak AMXBans ma zarządzać dwoma usługami w jednej ? (jeśli są nadane w różnych odstępach czasowych)

Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 13.10.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany