←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Logowanie do gry

  • +
  • -
Sławo - zdjęcie Sławo 22.09.2013

Witam, istnieje jakiś plugin, który podczas łączenia z serwerem wymaga logowania do gry? Załóżmy mam bazę graczy, login i hasło i należy je wpisać aby wejść na serwer? Lub np. trzeba być zalogowanym na stronie tak jak np. Diablo 3?

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 22.09.2013

Znaczy że trzeba się zarejestrować na stronie przed grą ? Nie widziałem takiego czegoś , ale jest możliwe do stworzenia.

Ewentualnie możesz wykorzystać do tego AMXBans przez dodawanie adminów z flaga "z" na nick/hasło.

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 22.09.2013

Ale takiego logowania, jakie chcesz uzyskac nie ma
Odpowiedz

  • +
  • -
Sławo - zdjęcie Sławo 23.09.2013

Jedyny sposób to _setinfo pw "hasło" czy jakoś tak to było :)  okej to powiedzcie mi teraz czy jest coś takiego co wyświetla jakąś informacje przy łączeniu się na serwer? Potrzebuje aby ludzie, którzy nie będą wpisani na listę dostali odpowiednie info, co należy zrobić aby dostać się na serwer.

Odpowiedz

  • +
  • -
Scorpion Flail - zdjęcie Scorpion Flail 23.09.2013

Tego raczej nie zrobisz, ponieważ wpływ na to ma sam klient CS, nie serwer.

Jedynie gdy będzie kickowało graczy, to możesz zmienić standardową wiadomość "Nie możesz wejść na ten serwer", na własną, np; "Aby wejść na serwer wpisz swoje hasło itd".

Odpowiedz

  • +
  • -
Sławo - zdjęcie Sławo 23.09.2013

Gdzie można zmienić standardową informację?

Odpowiedz

  • +
  • -
Scorpion Flail - zdjęcie Scorpion Flail 23.09.2013

W data>lang>admin.txt

 

Wpis:

NO_ENTRY = tekst
Odpowiedz

Gość_21977_* 23.09.2013

Po wejściu gracza na serwer, możesz wyświetlić mu tekst: podaj hasło: i otworzyć messagemode, którego dane będą porównywane z tymi w bazie danych.

Innym sposobem jest logowanie w panelu MOTD i przesłanie do serwera informacji o zalogowaniu użytkownika.

Odpowiedz

  • +
  • -
Rivit - zdjęcie Rivit 23.09.2013

mozna zablokowac wybieranie teamu i wyswietlic menu (Nick reservation system by grzyboo). i jesli gracz wpisze dobre haslo to wyswietli wybor teamu i gramy.

Odpowiedz