←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Łącze na serwer internetowy CS1.6

  • +
  • -
Sławo's Photo Sławo 22.09.2013

Parę lat temu miałem serwer na sieci w cs 1.6. Wtedy pamiętam AMX X dopiero wchodził, wszystkie serwery chodziły na AMX, który już nie jest rozwijany. Wtedy na bardzo słabym sprzęcie grało po 30 osób i chodziło wszystko pięknie ;) Wtedy przy łączu 1mega mogłem pomarzyć tylko o serwerze na necie. Dziś jest to bardziej realne. Chciałbym zapytać ilu graczy uciągnie łącze 10mb down/2mb up? I jakim sprzętem musiałbym dysponować aby to wszystko sprawnie chodziło na linuxie?

Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 22.09.2013

Hm, myślę że 24 sloty uciągnie :) A poza tym AMX jest już rozwijany dla odmiany AMX X powoli wygasa :D Ale te czasy się zmieniają :)

Quote

  • +
  • -
Sławo's Photo Sławo 23.09.2013

Na czym teraz się stawia serwery? AMX czy AMX X?

Quote

  • +
  • -
Scorpion Flail's Photo Scorpion Flail 23.09.2013

AMXX

Quote

  • +
  • -
Droso's Photo Droso 25.09.2013

Hm, myślę że 24 sloty uciągnie :) A poza tym AMX jest już rozwijany dla odmiany AMX X powoli wygasa :D Ale te czasy się zmieniają :)

1. Nadal za mało.

2. Wygasa? Praktycznie nie jest już rozwijany, ale społeczność odwala całą robotę robiąc pluginy na AMX MOD X

 

99,5% na pewno to serwery z AMXX :D (patrząc na AMXX VS. AMX)


Edited by HubertTM, 25.09.2013 18:21.
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 25.09.2013

@AMXX jest ciągle aktualizowany:

http://www.amxmodx.o...op/1.8/?C=M;O=D

Quote

  • +
  • -
Amaroq's Photo Amaroq 25.09.2013

AMXX jest ciągle aktualizowany

Tu się zgodzę, ale patrząc na changelog AMXX to są to głównie małe poprawki oraz parę dodatków, wątpię, aby do AMXX wprowadzono jakąś nowość, ponieważ z mojego punktu widzenia jest już bardzo rozbudowany względem AMX.
Quote

  • +
  • -
Droso's Photo Droso 25.09.2013

Owszem napisałem praktycznie, trochę za mocne słowa użyłem, ale chodziło mi o changelog bardziej, poprawiają bugi tylko szkoda, że nie wprowadzą coś nowego, poprawią wygląd np. menu, chodzi o automatyczne stronicowanie, może też automatyczny ML (Exit - Wyjdz).

 

Quote