←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Podczas gry na serwerze HLDS gra się zacina

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 21.09.2013

Witam. Dodałem na serwer HLDS AMX MOD X i gram sobie z bratem na LANIE ze zbotami.

Wszystko ładnie działało, ale po jakimś czasie bratu zatrzymuje się gra (rusza się tylko postać, tak jak to ustawiamy w komendzie cl_bob), i tak np. cztery razy, a po tym wyłącza się cs i wyskakuję błąd "Microsoft Visual C++". Robiliśmy reinstalki, mi jak i bratu, ale nie podziałało. Wszystko tak nagle się stało, ale przed tym dodałem plugin knife_mod.amxx., wyłączyłem go jednak, ale to nic nie dało. Wyłączyłem także wszystkie pluginy, które dodałem i nic to nie dało. Dodam jednak, że gdy brat gra na jakimś normalnym serwerze, to tak mu się nie dzieje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję!

Odpowiedz

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 21.09.2013

+ czasami jak gram sam zatrzymuję sie serwer i wyskakuję błąd: "SV_ModelIndex:model models/shield/p_shield_deagle.m not precached"

Jak nacisnę OK serwer HLDS się wyłącza. Co jest?

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 21.09.2013

Możliwe że brakujący model + wgraj to http://www.microsoft...s.aspx?id=14632

A jaki system ?

Odpowiedz

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 21.09.2013

model p_shield_deagle.mdl w models/shield mam bo patrzyłem. Co da ten program co dałeś? A w jakim sensie jaki system?

 

Odpowiedz

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 21.09.2013

A to nie brat powinien zainstalować to co dałeś w tym linku? Bo to jemu takie coś wyskoczyło.

Odpowiedz

  • +
  • -
Scorpion Flail - zdjęcie Scorpion Flail 21.09.2013

A to nie brat powinien zainstalować to co dałeś w tym linku? Bo to jemu takie coś wyskoczyło.

 

Tak, ten link jest dla osoby, u której występuje w/w błąd.

Odpowiedz

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 21.09.2013

Jak mu się instaluję wyskakuję błąd, że chyba musi być wersja 2012, a szukał w google nie ma.

Odpowiedz

  • +
  • -
LageR# - zdjęcie LageR# 22.09.2013

refresh. Jak dzisiaj grałem z bratem i z kolegą w cs'a, a brat mu udostępnił internet, żeby pograł z nami, to jemu też wyskakiwał błąd:

Microsoft Visual C++ Runtime LIbrary. i że to jest program files/counter strike/hl.exe.

 

Odpowiedz