←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Czy client_disconnect wykona...


Najlepsza odpowiedź Droso 30.08.2013 15:41

Jak wywołuje się plugin_end (w trakcie zmiany mapy) to gracze są nie są na serwerze, chyba się łączą dopiero lub nawet się może nie łączą (nie sprawdzałem).

W trakcie crasha na serwerze są gracze, ale pewnie i tak plugin_end nie złapie graczy.

 

Krótko nie zapiszesz raczej chyba, że sprawdź plugin_end z if(is_user_connected(index) || is_user_connecting(index))

 

Przejdź do postu
Zablokowany

  • +
  • -
szelbi - zdjęcie szelbi 30.08.2013

Szybkie pytanie - szybka odpowiedź.

 

Wiem, że podczas crashu serwera wykonuje się plugin_end, ale czy wykona się też client_disconnect?

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 30.08.2013

Jak jest crash to graczy nie rozłącza, to nie, ale ręki nie dam sobie urwać, ale wiele razy logowałem wyjścia graczy i nie widziałem, żeby przy crashu były logi.

Odpowiedz

  • +
  • -
szelbi - zdjęcie szelbi 30.08.2013

To w takim wypadku funkcję, która zapisuje punkty graczy do bazy będę musiał wykonać za pomocą pętli w plugin_end, czy można inaczej?

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź Droso - zdjęcie Droso 30.08.2013

Jak wywołuje się plugin_end (w trakcie zmiany mapy) to gracze są nie są na serwerze, chyba się łączą dopiero lub nawet się może nie łączą (nie sprawdzałem).

W trakcie crasha na serwerze są gracze, ale pewnie i tak plugin_end nie złapie graczy.

 

Krótko nie zapiszesz raczej chyba, że sprawdź plugin_end z if(is_user_connected(index) || is_user_connecting(index))

 

Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 30.08.2013

Najlepiej pozbyć się crash'y :)

Wydaje mi się, że jak jest crash to wszystko jest przerywane i plugin_end() się nie wykonuje.

Odpowiedz

  • +
  • -
szelbi - zdjęcie szelbi 30.08.2013

Najlepiej pozbyć się crash'y :)

Wydaje mi się, że jak jest crash to wszystko jest przerywane i plugin_end() się nie wykonuje.

 

Serwer mi się nie crashuje. Pytam tylko, bo chciałem na wszelki wypadek zabezpieczyć, ale jak się nie da to trudno ;)

Odpowiedz
Zablokowany