←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

FASTDL NIE DZIAŁA !

  • +
  • -
Nigdy - zdjęcie Nigdy 29.08.2013

Server.cfg

 

Spoiler
 
Za pomoc + !
Odpowiedz

  • +
  • -
QuatZo - zdjęcie QuatZo 29.08.2013

Do tego linku w FastDl dopisz "/cstrike". FastDL jest odzwierciedleniem folderu Cstrike. Jeżeli stworzyłeś osobno taki folder, musisz mieć taki link: 

www4202.fastdl.serwerygier.com/cstrike

Użytkownik QuatZo edytował ten post 29.08.2013 09:56
Odpowiedz

  • +
  • -
`Sernik - zdjęcie `Sernik 29.08.2013

Zrób to co UP jak nie zadziała wal do supportu. Niektóre hostingi mają problemy z FASTDL

Odpowiedz

  • +
  • -
Nigdy - zdjęcie Nigdy 29.08.2013

//edit: Dalej nie działa :C

 

 

 


Użytkownik Nigdy edytował ten post 29.08.2013 10:36
Odpowiedz

  • +
  • -
QuatZo - zdjęcie QuatZo 29.08.2013

//edit: Dalej nie działa :C

Wrzuć pliki na jakiś inny hosting (np. cba.pl), wklej link i sprawdź. Pamiętaj: Jeżeli wrzucasz folder cstrike, link musi być taki: http://xxx.pl/cstrike; a jak wrzucasz foldery bez Cstrike, wtedy link może być normalny.

Odpowiedz

  • +
  • -
PiesekLeszeK - zdjęcie PiesekLeszeK 30.08.2013

Ścieżka fastdownloadu ma być taka sama jak na serwerze, więc jeśli jakiś model znajduje się na takiej ścieżce /cstrike/models/new/m4a1.mdl, taką samą musisz utworzyć na fastdownload, czyli /cstrike/models/new (i tutaj wrzucić model do tego folderu), adres fastdownloadu może być dowolny, może być robiony na ugu.pl to nie ma problemu. Nigdy nie miałem styczności z tym hostingie, ale zobacz, czy czasem nie trzeba utworzyć fastdownloadu. A jeśli nie pomoże noto pisz mi na pw. Postaram się Ci pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Nigdy - zdjęcie Nigdy 31.08.2013

Dzisiaj będę wgrywal pliki na fastdownload wiec powiem wam czy dziala czy nie
Odpowiedz

  • +
  • -
Nigdy - zdjęcie Nigdy 31.08.2013

@Refresh. Jak dodałem pliki wpisałem nowy url to najpierw kilka muzyczek szybko się pobiera a dwie inne po 20 sekund 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
QuatZo - zdjęcie QuatZo 31.08.2013

@Refresh. Jak dodałem pliki wpisałem nowy url to najpierw kilka muzyczek szybko się pobiera a dwie inne po 20 sekund 

20 sekund to nie jest tak długo. Ja bez FastDL piosenki po 3 minuty ściągałem :(

Odpowiedz