←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Uruchomienie Windowsa pomimo hasła

  • +
  • -
kropeczka23 - zdjęcie kropeczka23 28.08.2013

Witajcie. Mam problem z kompem, a dokładnie to dzieciaki koleżanki wpisały mi hasło i teraz nie da mi się do niego wejść. Poza tym same nie wiedzą co wpisały (jakieś litery). Znalazłam coś takiego: http://www.spy-shop....asla-p-872.html ) - pomoże? jak sądzicie? Pisze, że potrafi usuwać hasła z kompa. Nie mogę wgrać windowsa od początku, bo mam na nim dużo ważnych dla mnie plików. Doradźcie coś.
Odpowiedz

  • +
  • -
City - zdjęcie City 28.08.2013

zawsze mozesz podpiac dysk do innego kompa ;d

 

poza tym jest dużo poradników na necie jak to zrobić...

 


Użytkownik City edytował ten post 28.08.2013 23:04
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 28.08.2013

bo mam na nim dużo ważnych dla mnie plików. Doradźcie coś. 

 

Pliki są innych dyskach ( fizycznych/logicznych ) ?

Nawet po formacie pliki mogą zostać odzyskane

Odpowiedz

  • +
  • -
Scorpion Flail - zdjęcie Scorpion Flail 28.08.2013

Jest taki program OphCrack, który potrafi podejrzeć obecne hasło windows.

Musisz go pobrać, nagrać jako obraz płyty [.iso] i zbootować przed uruchomieniem windowsa.

Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 28.08.2013


zawsze mozesz podpiac dysk do innego kompa ;d
:mur:

 

jesli ty instalowales system to mozesz sie zalogowac na rootAdmina a na przyszlosc polecam w panelu sterowania utworzyc dysk resetowania hasla (vista+)

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 29.08.2013


Nie mogę wgrać windowsa od początku, bo mam na nim dużo ważnych dla mnie plików

 

w ostateczności możesz zainstalować windowsa bez formatu  :)

 

ew Hirens boot ma narzędzie do usuwania haseł z kompa (ja mam 8.8 na płycie  i na xp działa :wstyd: ) 

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 29.08.2013

A masz może założone hasło na głównym koncie - Administrator??

Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 29.08.2013

Spróbuj odpalić go w Trybie Awaryjnym i przez Panel Sterowania usunąć hasło :)

Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 30.08.2013

W XPku bezproblemowo można zdjąć hasło przez konto Administratora. Jeśli Vista/7 polecam Hiren's Boot...
Odpowiedz

  • +
  • -
Koksiu - zdjęcie Koksiu 03.09.2013

Jeśli masz na komputerze, dwa konta to wpisz w menedzeże takie coś: net users nazwa konta * Wyskoczy ci linijka i wpisz nowe hasło. Jeśli masz jedno konto, to najbrawdopodobniej lipa :[]
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 03.09.2013

Hmm chyba najprostszym sposobem będzie pobranie linuxa i "zbutować" go z pendriva bądź podpiąć dysk gdzieś gdzie jest innym system, po czym wchodzisz w C:/Windows/system32/ i szukasz sobie cmd.exe i robisz sobie jego kopie po czym znajdujesz utilman.exe i zmieniasz jego nazwę na utilman_2.exe czy jakoś tam jak chcesz a kopie cmd.exe nazywasz utilman.exe. Teraz odpalasz Windwos'a z dysku gdzie potrzebujesz zresetować hasło i w momencie wpisywania hasła na dole po lewej stronie otwierasz okno pomocy lecz zamiast okna pomocy uzyskasz dostęp do wiersza poleceń z uprawnieniami administratora. Wpisujesz "net user" i wyświetla Ci się nazwa użytkownika po czym wpisujesz "net user NAZWA_UŻYTKOWNIKA NOWE_HASŁO" i możesz się już spokojnie zalogować na swoje konto nowym hasłem :)

Odpowiedz