←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Masa e-sklepów

  • +
  • -
Gh0st's Photo Gh0st 14.08.2013

Czy nikt nie zauważył że od jakiegoś czasu, każdego użytkownika bierze na napisanie własnego sklepu? :o

Ciekawe czemu? "Nie chce być gorszy, też zrobię sklep i wstawię go na amxx skoro mogę ukraść kod z wielu innych gotowych sklepów trochę pozmieniam i nikt się nie połapie".

 

 

Jak dla mnie to zaśmiecanie forum.

a wy co o tym sądzicie? 

 

Ja osobiście załuje że 2 razy do tego kiedyś podchodziłem i moja wiedza widać nie była na tyle wystarczająca żeby stworzyć coś dobrego :)

3 próba zakończyła się niepowodzeniem iż projekt(z byCZUS) upadł między innymi dlatego że nagle przestałem w ogóle wchodzić na komputer xD tutaj link http://hen.unixstorm.org/projekt/

 

Quote

  • +
  • -
K!113r's Photo K!113r 15.08.2013

Zapraszając do kupYwania nikt nic nie kupi :D

Quote

  • +
  • -
Gh0st's Photo Gh0st 15.08.2013

Mały błędzik :D 

Quote

  • +
  • -
Leihto's Photo Leihto 16.08.2013

Taka moda.. A i tak najśmieszniejsze jest to, gdy ktoś wstawia sklep z dziurami typu SQL Injection ;)
Quote

  • +
  • -
Gh0st's Photo Gh0st 16.08.2013

Tyle sklepów do wybrania, że nawet nie wiadomo który pobrać :D

Quote

  • +
  • -
byCZUS's Photo byCZUS 16.08.2013

Pobierz pierwszy lepszy i szukaj w nich błędów ^^ XvAK shop jak na razie na 1 miejscu ...

Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 16.08.2013

Tyle tych sklepów, a żaden nie obsługuje wpisów do users.ini (przynajmniej darmowe i te co ja sprawdzałem)

Quote

  • +
  • -
Gh0st's Photo Gh0st 16.08.2013


Pobierz pierwszy lepszy i szukaj w nich błędów ^^ XvAK shop jak na razie na 1 miejscu ...

Najlepszy z płatnych, z darmowych to nawet nie wiadomo ;D

 


Tyle tych sklepów, a żaden nie obsługuje wpisów do users.ini (przynajmniej darmowe i te co ja sprawdzałem)

Mało osób korzysta z users.ini bo większość ma amxbansa :D

Quote

  • +
  • -
Leihto's Photo Leihto 16.08.2013

Pobierz pierwszy lepszy i szukaj w nich błędów ^^ XvAK shop jak na razie na 1 miejscu ...


@Gh0st
Chyba nie złapałeś aluzji :P

Mi niestety udało się zdekodować Iona tylko dla jednego pliku (więcej mi się nie chciało), ale szału tam z kodem ni mo (tak jak w wersji 2.5) :P
Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 16.08.2013

Mało osób korzysta z users.ini bo większość ma amxbansa :D

No a czasami bans nie wczytuje adminó i to jest minus :(

Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 16.08.2013


Mi niestety udało się zdekodować Iona tylko dla jednego pliku (więcej mi się nie chciało), ale szału tam z kodem ni mo (tak jak w wersji 2.5)

 

w reszcie plikow tez nie ma nic ciekawego no moze oprocz platnosci na hostingach bez api

Quote

  • +
  • -
Indoor's Photo Indoor 16.08.2013

Ja odkodowałem sklep Xvaka, ale pokazuje "BRAK PLIKU STYLU" a styl jest :/


Edited by Indoor, 16.08.2013 21:26.
Quote

  • +
  • -
byCZUS's Photo byCZUS 16.08.2013

Ja odkodowałem sklep Xvaka, ale pokazuje "BRAK PLIKU STYLU" a styl jest :/

 

Lepiej się tym nie chwal ...

 

Czemu nie ma darmowych skryptów z obsługą users.ini ? Bo komu chce się pisać kontroler pod to - sprawdzanie czy usługa jest aktywna yhh. Na łatwiznę wystarczy lekko zmodyfikować sma pluginu dodając dodatkowe pole np. kiedy kończy się admin czy coś, ale kij w to ^^


sebul (16.08.2013 22:39):
"Na łatwiznę wystarczy lekko zmodyfikować sma pluginu dodając dodatkowe pole np. kiedy kończy się admin czy coś, ale kij w to ^^"
Ja coś takiego mam :D ale sam korzystam z bazy.
byCZUS (16.08.2013 22:41):
Bo jest wygodniej wklepać dane do formularza i kliknąć wyślij ^^ niż się pieprzyć z plikami ^^
dasiek (17.08.2013 09:21):
polać mu dobrze gada!
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 18.08.2013

Czy nikt nie zauważył że od jakiegoś czasu, każdego użytkownika bierze na napisanie własnego sklepu?

 

Praca nad własnymi projektami jest jak najbardziej ok

 

Chodzi o to że nie zawsze efekt naszych prac trzeba udostępniać publicznie

Lepiej krytycznie podejść do tego co stworzyliśmy i ocenić czy w nosi on coś nowego. Jeśli nie to po prostu go nie publikujemy.

Jednak nie warto żałować że coś się robiło każdy tego typu projekt podnosi twoje umiejętności i następnym razem zaprojektujesz cały sklep lepiej bo znasz już problemy z którymi będziesz musiał się mierzyć i masz już bezcenne doświadczenie :)

Quote