←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Mogą mnie podać do sądu?

  • +
  • -
DeMo16's Photo DeMo16 06.08.2013

Witam zleciłem koledze zrobienie klas i Perków i wzorowałem się tak jak na pewnym serwerze i moje pytanie brzmi Czy tamten serwer może mnie podać do sądu że na swoim serwie mama identyczne klasy i perki?


Edited by DeMo16, 06.08.2013 06:58.
Quote

Arcaro's Photo Arcaro 06.08.2013

Nie mogą, nie zastrzegli przecież sobie nazw, gorzej jak byś zrobił taką samą nazwę sieci/serwera ale to i tak nic nie mogą, nazwy są tak to nazwę "publiczne", co 2 właściciel serwera powinien być podany do sądu ponieważ jak np: 2 serwery mają tą samą paczkę?


Edited by Arcaro, 06.08.2013 07:16.
Quote

  • +
  • -
TSUBA's Photo TSUBA 06.08.2013

Takie rzeczy to ja po prostu kocham :D jedna osoba doda coś specjalnego/nowego do swojego COD moda namęczy się z tym poszuka dniami miesiącami przykład głupich modeli a zachwile te same modele ma 15 innych serwerów zerżniętych z sieci na której one były ale żeby nie było że robię nie potrzebny spam to ci powiem nie mogą cię pozwać do sądu chyba że nie wiem były to rzeczy których nie ma na żadnym innym serwerze.Ja zawsze jak robiłem serwer to WIELKIMI LITERAMI wywalało info ,,ZAKAZ KOPIOWANIA JAKICH KOLWIEK ELEMENTÓW SERWERA NA INNE BEZ ZGODY AUTORA".Dziękuje i pozdrawiam

Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 06.08.2013

Ja zawsze jak robiłem serwer to WIELKIMI LITERAMI wywalało info ,,ZAKAZ KOPIOWANIA JAKICH KOLWIEK ELEMENTÓW SERWERA NA INNE BEZ ZGODY AUTORA".Dziękuje i pozdrawiam

I myślisz, że to coś Ci daje/dawało?
Quote

  • +
  • -
Rodzyn's Photo Rodzyn 06.08.2013

 

Ja zawsze jak robiłem serwer to WIELKIMI LITERAMI wywalało info ,,ZAKAZ KOPIOWANIA JAKICH KOLWIEK ELEMENTÓW SERWERA NA INNE BEZ ZGODY AUTORA".Dziękuje i pozdrawiam

I myślisz, że to coś Ci daje/dawało? 

 

Dokładnie, tak czy owak będą kopiowali...

 

@topic. Nie mogą Cię podać :D

Quote

  • +
  • -
wicia's Photo wicia 06.08.2013

Przeciez to jest nie udowodnienia nawet ;)

Quote

  • +
  • -
TSUBA's Photo TSUBA 06.08.2013

Sebul owszem masz racje dlatego ja przestałem się zajmować serwerami bo zazdrość ludzka to w dzisiejszych czasach chleb powszedni :)

Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 06.08.2013

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod XPytania

do

InneOFF Topic
Quote

Fail's Photo Fail 06.08.2013

Ehh.. Tak często przeglądam fora w necie, ale wasze pytania potrafia zadziwiać. Jedna i konkretna odpowiedź "NIE".

Quote

  • +
  • -
DeMo16's Photo DeMo16 06.08.2013

Dziękuję wszystkim za odpowiedź

Quote

Gość_21977_* 23.08.2013

Serwer Cię do sądu podać nie może,jego właściciel - owszem, jednak sprawy nie wygra.

AMXX jest publikowany na licencji GPL, która z racji swojej wirusowatości pozwala Ci kopiować, używać i modyfikować dowolne klasy / perki / pluginy / modyfikacje pod AMXX.

Quote

  • +
  • -
K!113r's Photo K!113r 23.08.2013

Modele można porobić w submodelach, należałoby ich trochę "pustych" narobić i gdzieś wcisnąć swój model, zawsze trochę wysiłku na szukanie im zejdzie, a niektórym ochota na model odejdzie (można też jako pierwsze tektury dać jakieś białe i swoje też "schować", tak aby Ci mniej obeznani "złodzieje" nie mieli gotowca na hlmv :D).

Troszkę nie do tematu, ale to taka porada dla DJ TSUBA :}
Quote