←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Cod Mod w New Game

  • +
  • -
Magik1998's Photo Magik1998 31.07.2013

Witam jeśli temat w złym dziale proszę o przeniesienie

Słyszałem że można zrobić swojego własnego cod mod w New Game 

Jednak problem polega na tym że wszystkie wersje o tym były o non steam a ja posiadam jednak oryginalnego cs na steam

Mógłby ktoś mi pomóc/doradzić co mógłbym zrobić aby wgrać takowy mod ? Za każdą odpowiedź która mi w jakikolwiek sposób pomoże dam łapkę

Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Quote

  • +
  • -
Kot-CSHH's Photo Kot-CSHH 31.07.2013

Robisz zupełnie tak samo jak w przypadku non-steam. Instalujesz AMXMODX do katalogu cstrike_polish, później wgrywasz gotową paczkę do tego samego katalogu, podmieniasz wszystkie pliki i powinno działać

Quote

  • +
  • -
szelbi's Photo szelbi 31.07.2013

Robisz zupełnie tak samo jak w przypadku non-steam. Instalujesz AMXMODX do katalogu cstrike_polish, później wgrywasz gotową paczkę do tego samego katalogu, podmieniasz wszystkie pliki i powinno działać

 

Oczywiście AMXX musi być pod Windowsa.

Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 31.07.2013

ściagasz : http://www.amxmodx.o...aller-1.8.2.exe

Przy instalacji poprosi Cię o wybór "gdzie zainstalować" - wybierz select mod directory i zaznacz folder cstrike stwojego CounterStrike. Potem odpalając new game będziesz miał serwer z amxx. Potem Coda wgrywasz i wsio  :&

Quote

  • +
  • -
Magik1998's Photo Magik1998 31.07.2013

Panowie zastosowałem się do waszych wszystkich rad i niestety nie działa mi... po prostu wchodząc w new game nic się nie dzieje...

Moglibyście mi podac coś ale jakiś krótki plan co robić? wytłumaczyć krótko ale dokładnie co gdzie dokładnie z czym bo jeden z was pisze że mam podminić cstrike drugi cstrike polish i nie wiem czy mam dopisywać pliki amxmodx czy po prostu usunąc wszystko z cstrike/cstrike polsih?

Bardzo proszę o pomoc gdyż jest mi to  na jak najszybciej potrzebne

Quote

  • +
  • -
Kot-CSHH's Photo Kot-CSHH 31.07.2013

Jak masz steam, to Cstrike Polish. Poza tym jak nie działa, to sprawdź z inną paczką.

Quote

  • +
  • -
Magik1998's Photo Magik1998 31.07.2013

ale mam usunąć wszystkie pliki z cstrike polish i wgrać amxmodx czy co mam zrobić?

Możesz pisać troszkę bardziej szczegółowo

Quote