←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GRACZ [hltv]

  • +
  • -
Giermek - zdjęcie Giermek 23.07.2013

Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie banowania poprzez komendę zbanuj gracza w amxmodmenu jak również przez stronę amxbans.

lista banów wygląda tak

1. nick 1

2. nick 2

3. nick 3

4. nick 4

5. nick 5 [hltv]

6. nick 6

7. nick 7

 

Mamy problem z jednym graczem, który wchodzi na serwer, obraża wszystkich itd, jednym słowem pisząc chcemy mu dać bana, ale przy jego nicku pojawia się hltv i gracz ma jakby immunitet. Sprawdzone zostały flagi jakie gracz ma i jakie uprawnienia, zostały zresetowane serwery, zresetowany hltv na serwerze, jednakże gracz nadal jest i nadal go nie można zbanować. Co ciekawe nie można też dodać bana przez amxbans. Bo nawet jak się takiego bana doda, to on nie widnieje na liście banów, a gracz może (mimo stałego adresu IP) wchodzić dalej. 

Czy jest to może jakiś nowy cheat, który wyszedł, czy może coś innego?

Jak sobie z tym poradzić?

Dodam, że chodzi o jednego i tego samego gracza o tym samym nicku.

HLTV na serwerze jest osobno oczywiście.

 

Liczę na Waszą pomoc

Pozdrawiam! :)

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Giermek - zdjęcie Giermek 26.07.2013

Czy ktoś coś wie na ten temat i może pomoc?

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 26.07.2013

Hm. Wygląda na to iż ten gracz używa "maskę" HLTV przez co chroni się przed zbanowanie gdyż tak naprawdę podczas banowania banujesz HLTV niż tego docelowego gracza. Ja bym to spróbował w ten sposób iż wyłączyć na dzień HLTV i poczekać na tego gracza po czym wlepić mu bana i znów włączyć HLTV, ewentualnie jak to nie pomoże to ban na cfg :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Giermek - zdjęcie Giermek 05.08.2013

HLTV ma u nas immunitet i nie da się go zbanować. Prawdopodobnie jest też tak z tym graczem tylko nie wiemy jak to zwalczyć.

Bo nawet jak daję adres IP gracza to nie mogę go zbanować przez amxbans zdalnie.bo i tak wchodzi...

Odpowiedz

Daj buziaka - zdjęcie Daj buziaka 05.08.2013

pewnie ma flage dodaną w users.ini

 

zobacz adminów którzy są dodani w users.ini na IP.

i pewnie to jeden z tych jest ten HLTV.

Odpowiedz

  • +
  • -
wicia - zdjęcie wicia 07.08.2013

No właśnie ktoś Cię chyba w balona robi?

Odpowiedz