←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zmiana Mapy

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 17.06.2009

Plugin bardzo prosty napisany w 5 min zmieniający mapę startową na serwerach DR , SJ etc.

Plugin zawiera 2 cvary :

mapa_zmieniana "de_dust2" - jaka mapa jest mapą startową (domyślnie : de_dust2)
zmien_mape "deathrun_extreme" - mapa na jaką ma się zmienić mapa startowa (domyślnie : deathrun_extreme)

Instalacja : Standardowa ( *.amxx -> plugins , *.sma -> scripting )

Attached Files

Quote

  • +
  • -
dezerter_af's Photo dezerter_af 17.06.2009

Myślę, że wywarzyłeś otwarte drzwi, kazdy plugin obiciąza serwer a mapa "startowa" jak to nzwałeś jest "edytowalna" i nie potrzebny do tego plugin :)
Quote

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 17.06.2009

Na niektórych hostingach nie można zmienić mapy startowej , bo nie ma dostępu do linii startowej .Wiem bo sam miałem takich przypadków wiele , jeśli nie da się zmienić mapy startowej to nie można usunąć tej mapy i dlatego Admin może samodzielnie zmienić mapę i wtedy to też się przydaje .

A co do twojego porównania

wywarzyłeś otwarte drzwi

To ci dopowiem że nie wszystkie drzwi są otwarte (chodzi o te hostingi) .
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 17.06.2009

Na dodatek nie zmienia mapy startowej tylko zawsze zmienia z "mapa_zmieniana" na "zmien_mape"
Quote

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 17.06.2009

taki drobiazg który pomaga

jeśli nie da się zmienić mapy startowej to nie można usunąć tej mapy i dlatego Admin może samodzielnie zmienić mapę i wtedy to też się przydaje .

Quote

  • +
  • -
Malaga's Photo Malaga 17.06.2009

nie prościej jest dodac do server.cfg

map deathrun_extreme


i miec mape startowa serwera deathrun_extreme? ;>
Quote

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 17.06.2009

dobra nie podoba wam się to usuńcie to i najlepiej bana mi jeszcze dajcie .
PS: po dopisaniu do server.cfg map deathrun_extreme to po każdej zmianie mapy mapa będzie się zmieniała na deathrun_extreme w dodatku ludzie będą kickowani
Quote

  • +
  • -
dezerter_af's Photo dezerter_af 17.06.2009

dobra nie podoba wam się to usuńcie to i najlepiej bana mi jeszcze dajcie .

Nie musisz płakać... po prostu wywarzałeś drzwi które bardzo często są otwarte a z takim podejściem do krytyki daleko nie zajedziesz ;]
Quote

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 17.06.2009

Spoko wszystko rozumiem , ja nie mam dostępu do komendy startowej i dlatego napisałem ten plug a wrzuciłem go tylko dlatego bo dawno niczego nie wrzucałem bo pomagam przy jednaj sieci serwerów i nie mam czasu pisać dla 2 for xD może to trochę głupie ale tak jest .

PS: Koniec spamu bo nas wszystkich po banują ;>
Quote

  • +
  • -
Makale's Photo Makale 20.06.2012

Posiadałem serwery na 4 hostingach i tylko na jednym z nich miałem możliwość ustawienia mapy startowej. Plugin bardzo przydatny.
Quote