←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Generator VIP, cz. 2

  • +
  • -
Filip1512 - zdjęcie Filip1512 30.06.2013

Cześć,
dalej jest problem z generatorem VIPów - nie działają komendy /vips oraz /vip. Generator po prostu ich nawet nie dodaje do sma.
Odpowiedz

Gryzon - zdjęcie Gryzon 30.06.2013

No ja też napisałem już ten problem. Ciekawe kiedy naprawią.

Odpowiedz

ZyciE - zdjęcie ZyciE 01.07.2013

Mam na dzieje że to szybko zrobią , ponieważ  nie którzy bez tego nie obejdą sie bo nie umieją dodać w odpowiednim miejscu kod odpowiadający za /vips i /vip komendy ;) 

Odpowiedz

  • +
  • -
Filip1512 - zdjęcie Filip1512 01.07.2013

Mam na dzieje że to szybko zrobią , ponieważ  nie którzy bez tego nie obejdą sie bo nie umieją dodać w odpowiednim miejscu kod odpowiadający za /vips i /vip komendy ;)


Ja u siebie póki co niczego nie ruszam, bo nie wiem czy warto. Kto wie czy z innymi funkcjami tez nie ma takiego problemu ;) Ja póki co zauważyłem tylko tą.
Odpowiedz

ZyciE - zdjęcie ZyciE 01.07.2013

 

Mam na dzieje że to szybko zrobią , ponieważ  nie którzy bez tego nie obejdą sie bo nie umieją dodać w odpowiednim miejscu kod odpowiadający za /vips i /vip komendy ;)


Ja u siebie póki co niczego nie ruszam, bo nie wiem czy warto. Kto wie czy z innymi funkcjami tez nie ma takiego problemu ;) Ja póki co zauważyłem tylko tą.

 

 

Tak jest tylko ta. ; ) innych nie ma 

Odpowiedz

MHU - zdjęcie MHU 01.07.2013

Można zamknąć już naprawili :)

Odpowiedz

  • +
  • -
MaxioR - zdjęcie MaxioR 01.07.2013

 

Można zamknąć już naprawili :)

 

daljen nie zrobili gdyz nadal nie dodaje nic w kodzie na temat koemndy /vip /vips !!
Odpowiedz

  • +
  • -
Filip1512 - zdjęcie Filip1512 01.07.2013

Można zamknąć już naprawili :)


Oh, rly?

public plugin_init(){
	register_plugin("VIP Ultimate", "12.3.0.2", "benio101 & speedkill");
	RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "SpawnedEventPre", 1);
	register_event("DeathMsg", "DeathMsg", "a");
	register_event("HLTV", "event_new_round", "a", "1=0", "2=0");
	register_logevent("GameCommencing", 2, "1=Game_Commencing");
}
Odpowiedz

Gryzon - zdjęcie Gryzon 01.07.2013

Ogólnie to nie działają jeszcze modele, te komendy które podałeś, chat vipa, ogólne rzeczy które nie są związane z grą tylko takie dodatki.

Odpowiedz

Lion - zdjęcie Lion 02.07.2013

Mi nie działał dodatkowy XP jeszcze więc proszę szybko o naprawę :P

 

Odpowiedz

B@RyŁa - zdjęcie B@RyŁa 06.07.2013

Automatyczne okno motd.txt nie działa i komedny /vip , /vips :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Chinczyk - zdjęcie Chinczyk 06.07.2013

nie dzialaja:

Pokazuj vipy online na komendę
Status Vip w tabeli punktów
Informacje o vipie w motd ( komenda /vip )
Przywitanie gdy vip wchodzi na serwer
Prefix przed nickiem

Odpowiedz

Daj buziaka - zdjęcie Daj buziaka 06.07.2013

Zwiększone obrażenia też nie działają :P
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 07.07.2013

Nie działa absolutnie NIC od pewnego momentu w formularzu. No i domyślam się, czym jest to spowodowane, podobny problem już przerabiałem gdzieś indziej...

 

Otóż PHP posiada wbudowany limit pól formularza, określony jest na dość małą ilość i po prostu ucina wszystko, co jest niżej ( var_dump ($_POST) i widać jak na dłoni o co chodzi). Wystarczy zwiększyć max_input_vars w php.ini, pliku .htaccess albo bezpośrednio w skrypcie PHP (co do ostatniego głowy nie daję) i wszystko zacznie działać :) To oczywiście wiadomość dla administracji, nie dla użytkowników.

Odpowiedz

  • +
  • -
Filip1512 - zdjęcie Filip1512 07.07.2013

Nie działa absolutnie NIC od pewnego momentu w formularzu. No i domyślam się, czym jest to spowodowane, podobny problem już przerabiałem gdzieś indziej...

 

Otóż PHP posiada wbudowany limit pól formularza, określony jest na dość małą ilość i po prostu ucina wszystko, co jest niżej ( var_dump ($_POST) i widać jak na dłoni o co chodzi). Wystarczy zwiększyć max_input_vars w php.ini, pliku .htaccess albo bezpośrednio w skrypcie PHP (co do ostatniego głowy nie daję) i wszystko zacznie działać :) To oczywiście wiadomość dla administracji, nie dla użytkowników.

 

 

Tylko, że coś się nie zanosi na to czerwonym, żeby to zrobić, bo temat od tygodnia już stoi bez odzewu :P

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 07.07.2013

Prawdopodobnie mieli problem ze zdiagnozowaniem problemu, bo nic nie zmienili, a się popsuło. Nie wzięli pod uwagę jednak tego, że PHP i apachenginx był instalowany od nowa po zmianie dysku :)


Użytkownik GwynBleidD edytował ten post 07.07.2013 22:14
Odpowiedz

  • +
  • -
lukas72 - zdjęcie lukas72 08.07.2013

już działa ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 08.07.2013

Ja np. jak chcę zrobić zestawy broni to ukazują się rzekome zestawy ale nie mogę dodać do nich broni :(

Odpowiedz

ZyciE - zdjęcie ZyciE 08.07.2013

Działą  vip tylko jeszcze nie działa  /vips - vipy online ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
Filip1512 - zdjęcie Filip1512 25.07.2013

Czy zostanie to kiedyś naprawione?

Odpowiedz