←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pluginy

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 14.06.2009

Cześć. B. czesto sie zdarza ze szukam pluginów z listy pluginów. Mam taka propozycje aby dodac do tego pomaranczowego paska (gdzie kompilator, download etc.) pluginy i odnosnik do listy pluginów ?
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 14.06.2009

Wątpię że to coś pomoże, jak niektórzy nie wiedzą gdzie kompilator jest... Można dodać mi to nie przeszkadza.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 14.06.2009

ale to nie musi byc dla tych co nie wiedza o komplikatotzre, moze byc dla tych tym co to pomoze.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 14.06.2009

Bez przesady. Link do listy pluginów jest przyklejony(ogłoszenie) na każdym forum.
Wklejanie go w kolejne miejsce nie ma sensu.
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 14.06.2009

Według mnie odpada. Wchodzisz w pierwszy lepszy dział i klikasz w listę pluginów.
Odpowiedz

  • +
  • -
emblaze - zdjęcie emblaze 14.06.2009

Ja jestem neutralny :) Niby łatwiej można dojść do tego postu, no ale po co to, jak i tak rzadko userzy z tego korzystają(z tego wynika ilość tematów o szukaniu pluginu).
Jak tam juz administratorzy uznają, to tak niech będzie O:)
Ps. Jak się coś takiego dodaje ? ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
L0rdS^P0l4K - zdjęcie L0rdS^P0l4K 14.06.2009

A ja się w zupełności zgadzam z kasza, często wchodzę żeby po prostu 'oblukać' i poszukać pluginów. Tak samo jak korzystam z kompilatorka i nie chcę zbytnio wchodzić w działy tak samo mogłoby być z pluginami.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 14.06.2009

A może i zaraz dodać tam listę artykułów/instrukcji które tak samo są globalnym ogłoszeniem ? :mur:
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 14.06.2009

no ale ja np. jak wejde juz w jakis temat to sowrotem musze wychodzic potem szukac itp. a tak to jest od razu. Ale coz czekamy az si Kur3k wypowie. A po 2 to co wam zalezy jak to nic nie przeszkadza, kompletnie nic.
Odpowiedz

Gość__* 14.06.2009

Dojdzie jeszcze tam link do dokumentacji AMX Mod X, więc z listą pluginów zrobiło by się ciasno :)

Zbędne.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 21.10.2009

Czesc. Poprosilem Abes'a o otworzenie tematu. Co wy na to zeby jednak zrobic to ?
Spis pluginów juz nie jest przyklejony we wszystkich dzialach, a tylko w jednym. Jak widac jest wolna ponad polowa tego paska, i nic nie szkodzi aby dodac maly odnosnik.,

jak i tak rzadko userzy z tego korzystają(z tego wynika ilość tematów o szukaniu pluginu).

No to nie chodzi o nich, Ci co im pomagaja w szukaniu maja ulatwiona robote.

Czekam na Wasze opinie. Nie zajmuje to duzo miejsca, przeszkadzac nie bedzie, a jedynie moze pomoc.
Pozdro.
Odpowiedz

  • +
  • -
Gutaj - zdjęcie Gutaj 23.10.2009

Jak dla mnie to jest taki se pomysł może to być lub nie, nie ma ono wiekszego znaczenia ze względu na to że na kompilator wchodzi góra 10% użytkowników.

Ja jednak pozostane neutralny
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 23.10.2009

Nie sądzę że to zbytnio pomoże.
Jest już tam link do "Szukaj" i co to daje ? ;>
Odpowiedz

  • +
  • -
Change - zdjęcie Change 23.10.2009

Ps. Jak się coś takiego dodaje ? ^^


overall_header.tpl ? :lol:
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 23.10.2009

Nie sądzę że to zbytnio pomoże.
Jest już tam link do "Szukaj" i co to daje ?

No dobra, nikt nie uzywa opcji szukaj, no i jak bedzie opcja pluginy to tez nie zmniejszy to gwaltownie tematow w dziale pluginy. Chodzi mi o to ze jesli ja komusz szykam pluginu to musze wyjsc, z dzialu, wejsc w dzial pluginy, nacisnac odnosnik na spis pluginów, a moge to zrobic naciskajac raz.
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 23.10.2009

No dobra, nikt nie uzywa opcji szukaj, no i jak bedzie opcja pluginy to tez nie zmniejszy to gwaltownie tematow w dziale pluginy. Chodzi mi o to ze jesli ja komusz szykam pluginu to musze wyjsc, z dzialu, wejsc w dzial pluginy, nacisnac odnosnik na spis pluginów, a moge to zrobic naciskajac raz.

Myślę że to zbędne zaśmiecanie paska, był mały błąd jeśli chodzi o hierarchie tematu który już poprawiłem i lista pluginów znajduje się w każdym dziale. Co do ilości tematów w dziale "Szukam pluginu" to wątpię że spadnie za sprawą linku na owym pasku.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 25.10.2009

Wlasnie napisalem ze nie spadnie. Ma pomoc tym co szukaja dla innych, zeby nie wychodzic z temmatow itp. Niewiem w jaki sposob to zasmieci pasek skoro polowa w nim jest pusta.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vertricus - zdjęcie Vertricus 26.10.2009

A może nie temat tylko coś na wzór alliedów ;)
Posortowane pluginy tematycznie wraz z opisem, to na pewno ułatwiło by wyszukiwanie, na forum są zdolni ludzie, którzy myślę że byli by w stanie coś takiego zrobić ;)
To tylko moja propozycja, mówię uprzedzając krytykę ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 26.10.2009

Posortowane pluginy tematycznie wraz z opisem, to na pewno ułatwiło by wyszukiwanie, na forum są zdolni ludzie, którzy myślę że byli by w stanie coś takiego zrobić ;)


Ja kiedyś miałem pomysł zaindex'owania/skatalogowania pluginów do jakiejś przejrzystej listy, ale pomysł nie przyjął się.

A chodziło mi o coś takiego http://pavulon.net/amxx.pl/ (baaaaaardzo wstępny i ubogi projekt)
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 26.10.2009

No wlasnie tylko ze mi nie chodzi o to jak sa posotrowane pluginy, byle latwiej bylo sie do nich dostac.
A to co pokazal Pavulon jak dla mnie bylo by kolejnym krokiem do przodu dla forum. Tylko mysle ze bylo by z tym w **** pracy.
Odpowiedz