Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CS:GO

Obsługa serwera publicznegoKonfiguracja ustawień.

cs:go

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciej36

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 28.06.2013 17:03

Witam! Od razu powiem, że w kwesti konfiguracji serwera publicznego CS GO jestem laikiem, dopiero niedawno nauczyłem się instalacji pluginów i obsługi podstawowych ustawień w configu serwera. Jednak lepiej późno niż wcale. Na dzień dzisiejszy mam jednak kilka pytań i będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś będzie mi w stanie na nie odpowiedzieć.

1) Serwer działa na SourceMod. Zgodnie z ustawieniami botów nie powinno być na serwerze, jednak po dołączeniu do gry automatycznie i one zostają wgrane, dopiero w momencie, gdy osobiście wczytam config z panelu admina w grze boty znikają. Jednak po zmianie mapy poprzednie ustawienia wracają i boty również powracają na serwer. Jak je na stałe usunąć z serwera?

2) Ustawienie mapcycle w SourceMod. Z tego co się zorientowałem to nie działa to w kontekście standardowego pliku z mapcyclem. Jak więc ustawić mapcycle tak by działał on na SourceMode, a mapy miały ustaloną przeze mnie kolejność?

3) http://img21.imagesh...1/5206/6tg4.jpg - Gdzie znajduje się plik do edycji tego ekranu przed  grą i w jaki sposób jest on zapisywany,edytowany, tworzony?

 

Dziękuję bardzo za pomoc w każdej formie, mam nadzieję, że nikogo nie rozłościłem swoją niewiedzą, po prostu się uczę ;)


  • +
  • -
  • 0

#2 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 02.07.2013 20:12

3) W głównym folderze Mtod.txt


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#3 lukasz6789

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:10
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bobrzanie
Offline

Napisano 18.10.2013 19:26

Przepraszam że tak odkopuję, ale też chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie 1 więc nie widzę sensu robienia nowego tematu. Ktoś może pomoże?


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs:go

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych