←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
[ROZWIĄZANE] Jak zmienic model z lewej do...


Najlepsza odpowiedź he1st 07.06.2013 09:56

gFlip jest to narzędzie do przerabiania modelu broni z lewej ręki na prawą i odwrotnie z prawej na lewą. Czyli np. jeśli ściągnąłeś zepsuty model co jest w lewej ręce skorzystaj z tego narzędzia aby był w prawej.
 

  • Ściągnij plik gFlip .rar z załącznika a następnie wypakuj w dowolnym miejscu
  • Skopiuj model broni z przedrostkiem v_ do katalogu z programem np. v_knife.mdl
  • Odpal program gFlip przez plik gflip.exe
  • Pojawi Ci się okno programu w którym kliknij na trzy kropek i następnie wybierz twój model broni
    ( Możesz także przeciągnąć model broni na okno programu )
  • Po poprawnym załadowaniu modelu w polu File pojawi się jego nazwa
  • Następnie aby przerobić model należy kliknąć na Flip
    ( Model zostanie następnie przerobiony w zależności w jakiej ręce wcześniej był na przeciwną np. był w lewej, będzie w prawej )
  • Jeżeli model zostanie poprawnie przerobiony w górnej części programu pokaże się napis Done
  • W katalogu programu powstał teraz plik o nazwie v_nazwamodelu_gflip.mdl np. v_knife_gflip.mdl
    I należy zmienić nazwę na bez części _gflip czyli v_nazwamodelu_gflip.mdl np. v_knife.mdl
    Następnie należy skopiować nasz model do katalogu cstrike/models/ lub cstrike_polish i zamienić za dotychczas istniejący
    Steam KOD: ZAZNACZ CAŁY dysk:/Program Files/Steam/steamapps/login_steam/counter-strike/cstrike/models/

    Non Steam
    KOD: ZAZNACZ CAŁY dysk:/Program Files/Valve/cstrike/models/

 

 

BY TOSIEK, lecz myślę, że Ci się przyda :)

Przejdź do postu
Zablokowany

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 07.06.2013

Znalazłem ładny model ale jest dla leworęcznych, jak mogę go zmienić na prawa rękę? (Chodzi mi o konkretnie ten model nie o wszystkie więc proszę nie dawać propozycji zmiany ręki w grze)

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź he1st - zdjęcie he1st 07.06.2013

gFlip jest to narzędzie do przerabiania modelu broni z lewej ręki na prawą i odwrotnie z prawej na lewą. Czyli np. jeśli ściągnąłeś zepsuty model co jest w lewej ręce skorzystaj z tego narzędzia aby był w prawej.
 

  • Ściągnij plik gFlip .rar z załącznika a następnie wypakuj w dowolnym miejscu
  • Skopiuj model broni z przedrostkiem v_ do katalogu z programem np. v_knife.mdl
  • Odpal program gFlip przez plik gflip.exe
  • Pojawi Ci się okno programu w którym kliknij na trzy kropek i następnie wybierz twój model broni
    ( Możesz także przeciągnąć model broni na okno programu )
  • Po poprawnym załadowaniu modelu w polu File pojawi się jego nazwa
  • Następnie aby przerobić model należy kliknąć na Flip
    ( Model zostanie następnie przerobiony w zależności w jakiej ręce wcześniej był na przeciwną np. był w lewej, będzie w prawej )
  • Jeżeli model zostanie poprawnie przerobiony w górnej części programu pokaże się napis Done
  • W katalogu programu powstał teraz plik o nazwie v_nazwamodelu_gflip.mdl np. v_knife_gflip.mdl
    I należy zmienić nazwę na bez części _gflip czyli v_nazwamodelu_gflip.mdl np. v_knife.mdl
    Następnie należy skopiować nasz model do katalogu cstrike/models/ lub cstrike_polish i zamienić za dotychczas istniejący
    Steam KOD: ZAZNACZ CAŁY dysk:/Program Files/Steam/steamapps/login_steam/counter-strike/cstrike/models/

    Non Steam
    KOD: ZAZNACZ CAŁY dysk:/Program Files/Valve/cstrike/models/

 

 

BY TOSIEK, lecz myślę, że Ci się przyda :)


Użytkownik !_0ne_! edytował ten post 07.06.2013 09:57
Odpowiedz

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 07.06.2013

wielkie dzięki za pomoc, mozna zamknac

Odpowiedz
Zablokowany