←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Edytacja postu

Zablokowany

  • +
  • -
he1st - zdjęcie he1st 25.05.2013

Witajcie. Moja propozycja to możliwość edytowania pierwszego postu w temacie, który sami założyliśmy. Męczy mnie to, że nie mogę edytować postu i muszę prosić o to moderatora, nawet gdy tylko potrzebuję dopisać link lub notkę...

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 25.05.2013

To już zależy od administracji, by zwiększyli limit do 10-minut :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 25.05.2013

Ja byłbym za tym, aby dało się edytować post, lecz pod tematem można by zobaczyć całość sprzed edycji (Po kliknięciu na button odprowadza do nowego okna i tam to widnieje) . ;)

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 25.05.2013

Ja byłbym za tym, aby dało się edytować post, lecz pod tematem można by zobaczyć całość sprzed edycji (Po kliknięciu na button odprowadza do nowego okna i tam to widnieje) . ;)

 

Tak dobrze to nie ma :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 25.05.2013

 

Ja byłbym za tym, aby dało się edytować post, lecz pod tematem można by zobaczyć całość sprzed edycji (Po kliknięciu na button odprowadza do nowego okna i tam to widnieje) . ;)

 

Tak dobrze to nie ma :)

 

Czemu niby? Co było by w tym złego? ..

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 25.05.2013

Ludzie z "cennymi Codami" W ten sposób po wykonaniu zadania usuwali swoje kody źródłowe z postu co było wręcz chamskie. Dlatego ta "zasada" została wprowadzona. 

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 25.05.2013

Między innymi służy edycja (aby edytować, jak sama nazwa wskazuje). Nie potrzebnie jest wywoływać to, co było wcześniej. Nie rozumiem sensu Twojej propozycji...

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 25.05.2013

Mi chodziło o to aby można było edytować swój temat, lecz oryginalny tekst nadal byłby zachowany.

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 25.05.2013

Czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce, także rozumiem to co napisałeś - mniej więcej. Tylko według mnie to, jest całkowicie bez sensu i nie ma celu. Nie wywołuj wilków z lasu, czekajmy na odpowiedź z strony administracji.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Gość_21977_* 25.05.2013

Edytować swoje posty można przez godzinę od napisania.

Dlaczego nie zezwalamy na edycję postów po godzinie, wyjaśnił CheQ.

 

Moderatorzy mają wgląd do historii postów i mogą przywrócić dowolną wersję posta, która jeszcze istnieje.

Jednakże nie widzę powodu, dla którego użytkownicy mogliby także przeglądać poprzednie wersje postów.

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 25.05.2013

To wyjaśnione, temat moim zdaniem można zamknąć :)

Odpowiedz

  • +
  • -
he1st - zdjęcie he1st 26.05.2013

Już wszystko jasne ;) Temat do zamknięcia :)

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 26.05.2013

Już wszystko jasne ;) Temat do zamknięcia :)

 

Pamiętaj o opcji "oznacz jako rozwiązany" :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 26.05.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany