←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jaka firma pod serwer cs 1.6

  • +
  • -
kijkol - zdjęcie kijkol 22.05.2013

Witam.
Mam pytanie jaką firmę najlepiej wybrać.
Miałem hosting na pukawka.pl i jestem w 90% zadowolony z usług, ale czy istnieje coś lepszego i tańszego?
Nie oczekuję wypowiedzi przedstawicieli firm oraz odpowiedzi typu: "wybierz xxxxxx.pl", "polecam xxxxxxx.pl".
Chcę, abyście firmy przez was polecane opisali co z nimi nie tak, a co przekonuje do zakupu.
Na początku planuje serwer FFA i DIABLO. Baza sql własna.
Odpowiedz

  • +
  • -
jSq - zdjęcie jSq 22.05.2013

ja oczywiście polecam zabijakę , od zawsze biorę wszystko od nich i nie narzekam, z pingiem nie ma problemu, w miarę szybko odpisują na wiadomości, można się potargować i jest miły i wygodny panel :) ceny nie są takie tragiczne, polecam

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 22.05.2013

Mojeserwery.pl - Ping bardzo niski (nawet w lokalizaji Tarnowskie Góry), baza mysql i fdl w standardzie. Jedno konto ftp dla serwer oraz serwera FDL. Ceny dość niskie, obsługa klienta działa doskonale, i można zdobyć testowy serwer na kilka dni xD xD xD

Odpowiedz

Gość_Joachim_* 22.05.2013

Dzień Dobry,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy disCONNECT.pl - Skontaktuj się z nami, przedstawimy ofertę indywidualną :)

 

Pozdrawiam,

disCONNECT.pl

Odpowiedz

  • +
  • -
Mdx - zdjęcie Mdx 22.05.2013

Chyba najlepiej zabijaka.pl ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
City - zdjęcie City 22.05.2013

na zabijace często pada strona, nie da się wejść, pukawka  jest stabilna jak już tam ktoś pisał , a jak trafisz na promocje, która trwa np teraz to i cene masz niską ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 22.05.2013

FPSMax.pl?

Odpowiedz

BlackDead - zdjęcie BlackDead 22.05.2013

Hmm ja ci polecam OwnSerwer,na lokalizacji polska i warszawa są niskie pingi,nie ma lagów i jest tanio :D
http://www.ownserver...k&partner=40331
Użytkownik BlackDead edytował ten post 22.05.2013 18:58
Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 22.05.2013

Hmm ja ci polecam OwnSerwer,na lokalizacji polska i warszawa są niskie pingi,nie ma lagów i jest tanio :D
http://www.ownserver...k&partner=40331

 

hahahaha proszę Cię, gorszego "szajsu" na polskim rynku to raczej nie ma  :facepalm:

Odpowiedz

BlackDead - zdjęcie BlackDead 22.05.2013

Mam tam jeden serwer i nie mam większych problemów.A co ty polecasz w tak niskiej cenie?
Użytkownik BlackDead edytował ten post 22.05.2013 19:09
Odpowiedz

  • +
  • -
Mdx - zdjęcie Mdx 22.05.2013

Ownserwer w Polskiej lokalizacji i na wyższym pakiecie działa bez zarzutów. Miałem tam kilka serwerów kiedyś i teraz jeden i nie mam żadnych uwag.

Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 22.05.2013

Mam tam jeden serwer i nie mam większych problemów.A co ty polecasz w tak niskiej cenie?

Chociażby FPSMax.pl ...
Odpowiedz

BlackDead - zdjęcie BlackDead 22.05.2013

 

Mam tam jeden serwer i nie mam większych problemów.A co ty polecasz w tak niskiej cenie?

Chociażby FPSMax.pl ...
Na fpsmax mam western moda i tez nie ma problemow :D
Odpowiedz

  • +
  • -
soltys - zdjęcie soltys 23.05.2013

Polecam ci mojeserwery.pl. Mam tam 2 serwery i zero problemów a pomoc jest naprawdę dobra. 

 

Odpowiedz

bulka - zdjęcie bulka 23.05.2013

Polecam Zabijaka.pl

Ceny nie za wysokie, a serwery naprawdę dobre.

Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 23.05.2013

Dla tych wszystkich fanów z zabijaki:

 

Miałem u nich serwer ponad 3 lata i nie polecam tego. Jeżeli występuje poważniejszy błąd, to od razu unikają odpowiedzi. Co z pomocą techniczną? Jaka jest ich ekipa? Na wiadomości panelowe odpisuje tylko Hell0er - administrator tego hostingu. Często pada strona, co za tym idzie nie można uruchomić serwera. Kupując w Krakowie od razu stracisz chęci (jeżeli jakiś poważniejszy mod) Poniżej serwera elite/1k fps nie opłaca się tam kupować.

Polecam skorzystać z ofert nowych hostingów, które reklamują się obecnie na amxx.pl 

 

---

Odnośnie zabijaki. 2. Podczas, gdy pada strona, a ktoś edytuje dany plik na web ftp, usuwa go. Miałem tak już kilka razy.

Nie wiem czy ta wiadomość jest spójna i przedstawia sedno sprawy, ale to moje zdanie.

Odpowiedz

  • +
  • -
soltys - zdjęcie soltys 23.05.2013


 

Dla tych wszystkich fanów z zabijaki:

 

Miałem u nich serwer ponad 3 lata i nie polecam tego. Jeżeli występuje poważniejszy błąd, to od razu unikają odpowiedzi. Co z pomocą techniczną? Jaka jest ich ekipa? Na wiadomości panelowe odpisuje tylko Hell0er - administrator tego hostingu. Często pada strona, co za tym idzie nie można uruchomić serwera. Kupując w Krakowie od razu stracisz chęci (jeżeli jakiś poważniejszy mod) Poniżej serwera elite/1k fps nie opłaca się tam kupować.

 

 

 

 

 

MIalem tam serwery 2 lata. Pierwszy rok byl dobry. Ale teraz co tam sie dzieje to juz przesada. 

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 23.05.2013

Za cenę zabijaki można kupić serwer na stabilniejszym hostingu, co prawda może nie tak znanym i cenionym jak pukawka, ale w pewnym stopniu nie zawodnym ;)

Odpowiedz