←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

windows xp sie zepsul jak naprawic??

Zablokowany

maniek0611 - zdjęcie maniek0611 17.05.2013

siema gdy po 1 tygodniu bez kompa wchodze i wyskakuje mi czarne tlo zresetowałem kompa i czekam i pisze blad dysku (czy cos tam) i pisze aby zresetowac kliknij ctrl+alt+delete i kliknolem i to samo wlozylem płyte od xp i pisze ze blad pliku i nwm co robic?? Pomże ktoś? I czy da sie zainstalowac 7?
Odpowiedz

  • +
  • -
Koxownik - zdjęcie Koxownik 17.05.2013

Nie możesz zainstalować 7 na XP (Chyba że podczas instalacji podzielisz sobie na partycje, wtedy będziesz miał oba jednocześnie).Jeśli chcesz mieć dalej XP skorzystaj z opcji "napraw", którą wybrać będziesz mógł poprzez włożenie płyty instalacyjnej windowsa.
Odpowiedz

maniek0611 - zdjęcie maniek0611 18.05.2013

Ale jak wkładam płytę od xp to piszę nie znaleziono jakiegoś tam pliku i reset

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 18.05.2013

Co do Windows 7 to bez problemu uda Ci się go zainstalować, co do XP to ciekawe że z płyty nie chce odpalić. Na pewno masz bootowanie z płyty? :). Chociaż sam miałem taki przypadek u klienta. Po pierwsze sprawdź czy Bios wykrywa Ci dysk. Po drugie sprawdź (dociśnij) kabelki SATA lub IDE jak i zasilania :)

Odpowiedz

maniek0611 - zdjęcie maniek0611 18.05.2013

Ale wystarczy włożyc płyte od 7 ? i zainstalowac nieznam się :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 18.05.2013

Tak, stwórz tylko podczas instalacji partycje na W7 i już :)

Odpowiedz

maniek0611 - zdjęcie maniek0611 21.05.2013

Ale jak :D opisz wszystko jestem zielony :crazy:



Zrobiłem jak pisałeś i podczas instalacji miałem 4 patrycje i kliknołem która miała najwięcej miejsca chyba dobrze bo pisało kopiowanie instalacji windows :]

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 21.05.2013

Jak nie było na niej windows XP to dobrze :). Jak był to nie pamiętam ale chyba zostanie przekopiowany do folderu "Windows_old" i tam odzyskasz all dane jakie miałeś lecz go już nie odpalisz. :)

Odpowiedz

maniek0611 - zdjęcie maniek0611 21.05.2013

czyli ok ale ma się długo ładować :]



Masz + ^^

Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 23.05.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany