←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

strony do promocji serwera.

  • +
  • -
Markueee's Photo Markueee 15.05.2013

Witam, znam takie strony reklamowe jak serwery.wiaderko.pl oraz cssetti proszę abyscie powiedzieli co sadzicie o tych stronach czy reklama jes oplacalna i ktora z uslug. proszę tez abyscie mi napisi jakies nowe strony cslista.pl cos o tym slyszalem ale nie wiem czy skuteczne. Tak wiec jak podpowiecie jakas strone proszę o powiedzenie mi czy wykupienie na tej stronie jest skuteczna i 1 zdanie co o niej sadzicie.
Dodam ze mam zamiar cos kupic serwer bedzie calkowicice nowo powstaly z modem COD MW
Pozdrawiam
Quote

gameslot's Photo gameslot 15.05.2013

Cod Modów nie opłaca się już stawiać, jest ich przesyt, a żeby dobrze rozkręcić serwer same strony nic Ci nie dadzą. Musisz mieć:
a ) dobrze zrobione forum

b ) wielu kumpli, którzy grają w CS

c ) dobrze zrobiony serwer - jak chcesz zrobić serwer COD, nie korzystaj z tutejszych gotowców tylko zrób unikat

Quote

  • +
  • -
Markueee's Photo Markueee 15.05.2013

Znasz sie cos na cod modach? Masz jakies pomysly zeby zrobic unikala? Jak tak za pomysly moge ci zaplacic ale kontakt PW.
I nie wychodzmy poza tematyke posta, proszę o kolejne propozycje.
Quote

  • +
  • -
K!113r's Photo K!113r 15.05.2013

Jak nie masz pomysłu na serwer to po co go stawiać?
Najlepsza jest reklama "łańcuchowa" (to nie jest rosyjski uczony, sucho), zapraszasz znajomych, spodoba im sie to ściągną swoich innych znajomych itd.
(czasami z nudów niektórzy wchodzą tam gdzie ich znajomi ze steam grają)
Quote

Gość_21977_* 15.05.2013

Najlepsza jest reklama "łańcuchowa" (to nie jest rosyjski uczony, sucho), zapraszasz znajomych, spodoba im sie to ściągną swoich innych znajomych itd.

 
Reklama Łańcuchowa:
wiki-reklama-lancuchowa.png
Quote

Gość_Joachim_* 15.05.2013

Przerażają mnie wypowiedzi typu: "Masz pomysł na serwer?", "Zapłać mi serwer, a ja się nim zaopiekuję". Przepraszam bardzo, ale to wygląda jak: Szukam jelenia.

Quote

  • +
  • -
Markueee's Photo Markueee 15.05.2013

Wiem ze jest to offtopic, ale zadalem pytanie i nie potrzebuje nie chcianych komentarzy. Pomysly mam ale wiadomo ktos ma inny lepszy , skuteczniejszy wiec zawsze sie cos przyda. Jest wiele serwerow cod wiec robienie standardowego nie ma sensu i ja o tym doskonale wiem. Wrocmy teraz do tematu.
Cslista.pl czy reklama tam jest skuteczna?
Czy reklama w adtaily na wiaderku bedzie skuteczna?
Oraz czy reklama na cssetti.pl tez jest skuteczna w master bootst?
Benio, dzięki za ta reklame lancuchowa, postaram sie wykozystac wszystko co mozna jak najlepiej
Pozdrawiam
Edited by tomeksz104, 15.05.2013 22:08.
Quote