←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Na, jakim modzie byś cie grali?? ;)

  • +
  • -
Gofferek <3 - zdjęcie Gofferek <3 07.05.2013

Cześć, mam do was pytanie. Robię serwer i mam do was pytanie ile kto z was na jakim by grał modzie proszę pisać jaki jest najfajniejszy i tak dalej..

Dziękuję!

Odpowiedz

  • +
  • -
Pabelo - zdjęcie Pabelo 07.05.2013

4FUN onyl Steam albo CoD :) Na cod mam przegrane już kilkaset Godzin a na 4FUN dopiero zaczynam ale naprawdę dać fajne plubiny + nietypowe mapy to można nieźle się pobawić ;)

Odpowiedz

Miły - zdjęcie Miły 07.05.2013

Nie ważne jaką rozgrywkę zrobisz, ważne by serwer był jednak unikalny z ogarniętą administracją. Do tego przyda się duże zaangażowanie i determinacja oraz co najważniejsze - pieniądze, bez nich dużo nie zdziałasz, chyba że będziesz liczył na samo szczęście.

 

Jak się domyślasz, serwerów teraz jest bardzo dużo, więc aby się przebić musisz czymś zachęcić ludzi. Mamy też opcja taką że posiadasz dużo znajomych z którymi będziesz grał na swoim serwerze dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej go zareklamować, niż samemu zaglądając. Wtedy wkład pieniężny na promocję jest mniejszy, bo nie ukrywajmy, reklamy na forach nie dają dużych rezultatów, jedynie to że nasze forum/ip zaistnieje w google. Kto zagląda do działu zawalonego tysiącami reklam, tym bardziej na forach o mniejszej popularności.


Użytkownik Miły edytował ten post 07.05.2013 09:56
Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 07.05.2013

unikalny
Każdy serwer jest unikalny, bo ma inne IP ^D^ :) Ja bym grał na moim expmodzie i Tower Defense ;]
Odpowiedz

Miły - zdjęcie Miły 07.05.2013

unikalny
Każdy serwer jest unikalny, bo ma inne IP ^D^ :) Ja bym grał na moim expmodzie i Tower Defense ;]

 

tylko to unikalne IP nie zachęci graczy do grania, no chyba że wybierasz serwer patrząc na IP to już nie wnikam, pewnie jakieś feng shui :nono: hehe... ^D^


Użytkownik Miły edytował ten post 07.05.2013 10:35
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 07.05.2013

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod XPytania

do

InneOFF Topic
Odpowiedz

Rocketfuel2 - zdjęcie Rocketfuel2 07.05.2013

ja bym gral na cod modzie (moim) albo na aim only + vote hs
Odpowiedz

  • +
  • -
Thesebax4 - zdjęcie Thesebax4 10.05.2013

Ja na tp
Odpowiedz

Pan Marian - zdjęcie Pan Marian 10.05.2013

Na czymś, czego nie ma w cholere w sieci i byłby to unikalny mod, jakiego nigdzie indziej nie ma. Zamiast na Twoim "nierozkręconym" serwerze, gracze będą woleli pójść na rozkręcony z tym samym modem, zaskocz i zrób, coś, czego nigdzie indziej nie ma

Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 10.05.2013

Ja bym zagrał na codzie 40k lvl + najlepiej jak najwięcej, rozgrywka jest taka pasjonująca i wymaga wielkich umiejętności.

Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 10.05.2013

Nie ważne jaką rozgrywkę zrobisz, ważne by serwer był jednak unikalny z ogarniętą administracją. Do tego przyda się duże zaangażowanie i determinacja oraz co najważniejsze - pieniądze, bez nich dużo nie zdziałasz, chyba że będziesz liczył na samo szczęście.

 

Jak się domyślasz, serwerów teraz jest bardzo dużo, więc aby się przebić musisz czymś zachęcić ludzi. Mamy też opcja taką że posiadasz dużo znajomych z którymi będziesz grał na swoim serwerze dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej go zareklamować, niż samemu zaglądając. Wtedy wkład pieniężny na promocję jest mniejszy, bo nie ukrywajmy, reklamy na forach nie dają dużych rezultatów, jedynie to że nasze forum/ip zaistnieje w google. Kto zagląda do działu zawalonego tysiącami reklam, tym bardziej na forach o mniejszej popularności.

I tu kolega ma rację. Zauważ że na każdym modzie gra dużo osób. Chodzi tu o serwer unikalny , podobający się graczom , i ogarniętych Adminów (nie dzieci z przedszkola) . 

 

Jeżeli chodzi o pytanie to fajne są też  Zombie Plague Mod  w wersji 4.3 :)

Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 10.05.2013

ja bym pogral na swoim diablo ale nie mam czasu zeby serwer postawic xD

Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 11.05.2013

A ja bym pograł na FFA+BF2+COD 40K+ZM+PB+EB+DIABLO (jeszcze jakiegoś nie wymieniłem?
Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 11.05.2013

Rune mod, kz, bh, exp :) itd.
Odpowiedz

  • +
  • -
faken - zdjęcie faken 11.05.2013

easyblock lub hidenseek

Odpowiedz

Gość_21977_* 11.05.2013

Z samych tagów AMXX.pl jeszcze: BF3, Block Maker, Boxingmod, CTF, Crysis3mod, DM, DeathRace, Deathrun, DragonBallz, GabenMod, GunGame, HaloMod, Jailbreak, KaraokeMod, Kreedz, Metin2Mod, MythologyMod, PokeMod, PredatorMod, RealMod, SoccerJam, SpartaMod, SuperHeroMod, War3ft, WesternMod, WowMod

Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 11.05.2013

hehehe :)
Odpowiedz