←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Mam problem z xREDIRECT

Locked

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 05.06.2009

To jes temat do xREDIRECT
(nie moglem znaleźc na amxx.pl)

Problem jest taki, że kiedy klikne na wybrany server w tym przypadku [TP] pisze mi że mnie przekierowywuje a mnie tak naprawdę nie przekierowywuje cały czas jestem na tym servie co byłem...

Pisze mi ręczne przekierowywanie nieaktywne. A przecież jest włączone.

To jest screen:

Posted Image


To jest amxx.cfg

// komenda /server
redirect_active 1
redirect_auto 1
redirect_auto 1
redirect_manual 1
redirect_manual 3
redirect_follow 1
redirect_external_address 91.210.128.50:27040
redirect_check_method 2
redirect_announce 60
redirect_announce_mode 3
redirect_announce_alivepos_x 1,0
redirect_announce_alivepos_y -0,01
redirect_announce_deadpos_x -1,0
redirect_announce_deadpos_y 0,35
redirect_show 1
redirect_adminslots 0
redirect_maxadmins 0
redirect_retry 1
redirect_hidedown 0
redirect_localslots 0

To serverlist.ini

[Wiewiorek Servers [TP] www.ws.boo.pl]
address=91.210.128.50
port=27040
cmdbackup=5
noauto=1
nomanual=1
nodisplay=0

Cvary

;komenda /server
redirect_active - 1/0 włączyć/wyłączyć przekierowanie pluginu - jeśli jest to ustawione na 0 wszystkie inne CVARy, są ignorowane, domyślnie 0
redirect_auto - 0=wyłączenie automatycznego przekierowywania, gdy serwer jest full/off, 1=przekierowanie na serwer losowo z listy, 2=przekierowanie do następnego serwera na liście, domyślnie 0
redirect_auto
-- 0 = wyłączyć automatyczne przekierowanie, gdy serwer jest pełny/off
-- 1 = przekierowanie na serwer losowo z listy
-- 2 = przekierowanie do następnego serwera na liście
-- 3 = zawsze przekierowanie z wyjątkiem administratorów, przekierowanie do serwera losowego
-- 4 = zawsze przekierowanie z wyjątkiem administratorów, przekierowanie do następnego serwera na liście
-- 5* = zawsze przekierowanie w tym administratorzy, przekierowanie do serwera losowego
-- 6* = przekierowanie zawsze w tym administratorzy, przekierowanie do następnego serwera na liście
domyślnie 0
(* Jeśli chcesz tylko przekierowanie ze starego do nowego serwera podczas okresu przejściowego, należy rozważyć użycie tego pluginu, łatwiejsze w obsłudze i ma wszystko co potrzeba)
redirect_manual - 1/0 włączyć/wyłączyć przekierowanie w say: /server, domyślnie 0
redirect_manual
-- 0 = wyłączenie ręczne przekierowanie w say: /server
-- 1 = umożliwić ręczne przekierowanie w say: /server
-- 2 = wykazują podmenu, kiedy gracz nie może zostać przekierowany do serwera
-- 3 = zawsze wykazują podmenu, do którego gracz może zdecydować, które mają być przekierowywane (jeśli to możliwe)
domyślnie 0
redirect_follow - 1/0 włączyć/wyłączyć przełączanie za graczem z /follow gracz może podążyć za graczem który się przełączył - ludzie mogą nadal używać /server, domyślnie 0
redirect_external_address - własny zewnętrzny adres serwera - potrzebne tylko w przypadku używania nazw DNS zamiast adresów IP w SERVERFILE - musi odpowiadać nazwie w SERVERFILE - to port!
redirect_check_method - aby sprawdzić na liście serwerów - 0=brak kontroli, 1=tylko ping (aby sprawdzić, czy serwer jest off), 2=by sprawdzić aktywnych graczy i również max. graczy, domyślnie 0
redirect_announce - ogłasza list z serwera, statystyka (zależy od redirect_check_method) w centrum każdej sekundy redirect_announce - ustawiona na 0 dla off, domyślnie 60
redirect_announce_mode - komu mają być wyświetlane ogłoszenia: 1 = żywi gracze, 2 = zmarli, 3 = obaj, domyślnie 3
redirect_announce_alivepos_x - wyświetlane komunikaty w pozycji pionowej z y dla żywych ludzi, domyślnie -1,0
redirect_announce_alivepos_y - wyświetlane komunikaty w horyzontalnej pozycji na y dla żywych ludzi, domyślnie 0,01
redirect_announce_deadpos_x - wyświetlane komunikaty w pozycji pionowej dla żywych ludzi, domyślnie -1,0
redirect_announce_deadpos_y - wyświetlane komunikaty w horyzontalnej pozycji dla żywych ludzi, domyślnie 0,35
redirect_show - 1/0 włączyć/wyłączyć informacje w chacie o przełączaniu, domyślnie 1
redirect_adminslots - 1/0 włączyć/wyłączyć adminslots, domyślnie 0
redirect_maxadmins - maksymalna liczba slotów admina, które mogą być wykorzystane w tym samym czasie - 0 to nie ograniczone, domyślnie 0
redirect_retry - 1/0 włączyć/wyłączyć funkcję ponownego przełączenia - gdy ustawiona na 1 gracz możne powiedzieć w say: /retry i jest przekierowywany tak szybko, jak to miejsce na serwerze docelowym jest wolne, domyślnie 0
redirect_hidedown - ukrywanie kontroli serwerów, które są off (nie odpowiadają):
-- 0 = nie ukrywać
-- 1 = ukryć w menu
-- 2 = ukryć w ogłoszeniach
-- 3 = ukryć w menu i komunikatach
(nie ma efektu z redirect_check_method 0)
domyślnie 0
? redirect_localslots - 1/0 włączyć/wyłączyć rezerwacyjnego slota dla graczy w sieci LAN - gracze są przekierowywani, zdalne wyłączenie serwera, gdy gracz łączy lokalnych, domyślnie 0
Zaawansowani użytkownicy powinni również sprawdzić, więcej definicji, aby uzyskać więcej opcji, szczególnie QUERY_INTERVAL może być
interesujący.


Może gdzieś źle napisałem albo w amxx.cfg albo w tym serverlist.ini albo ogólnie gdzieś indziej błąd zrobiłem proszę o jak najszybszą pomoc z góry dzięki.
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 05.06.2009

Przecież pisałem ci już!
Skasuj jedno redirect_auto 1 i redirect_manual 3
Quote

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 05.06.2009

a ja już wypróbowałem :D na wszystkie sposoby i nie działa jak to skasowałem w ogóle wtedy...
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 05.06.2009

To spróbuj z redirect_auto 0
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 05.06.2009

noauto=1
nomanual=1

blokujesz połączenie automatyczne i ręczne... ;>
Quote

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 05.06.2009

Czyli mam to zmienic na 0? czy w ogóle usunąc czy nic tam nie wpisywac i zostawic tylko nazwe.
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 05.06.2009

nomanual na pewno na 0 ale co do noauto nie jestem pewien.
Quote

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 05.06.2009

Dobra polookam wszystkie opcje
dzięki za pomoc.
daje Pomogl
Quote

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 06.06.2009

Cos lipa zrobiłem tak jak mówiliście i dalej nie działa tylko że teraz nic nie pisze z tym ze przekierowanie reczne nie dziala...
Niby działa tylko nic się nie dzieje...
Quote
Locked