←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zapisywanie tematu, którego się nie wysłało

Zablokowany

  • +
  • -
Kewin. (ZeZ) - zdjęcie Kewin. (ZeZ) 28.04.2013

Mam taką propozycje, a może i prośbę, bo na innych forach, gdy piszę jakiś temat i na przykład włączę jakąś inną stronę na tej stronie co piszę temat,

to jak wrócę przycieskiem wstecz w przeglądarce to mam treść tą co pisałem.

A tu na tym forum jest tak, że jak właśnie włączę jakąś inną stronę na tej stronie co piszę temat, to jak wrócę to mam pustkę w temacie :/

 

Niestety mi to się często zdarza, albo niechcący włączę inną stronę, albo przy wysyłaniu akurat neta nie będę miał, i później już musze od nowa pisać.

Na pewno nie tylko mi to się przydarza.

 

Jesli jest to mozliwe to proszę to jakos zmodyfikowac :)

Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 28.04.2013

Chodzi Ci o autozapis - Zgadzam się, przydało by się wprowadzić. Nie ma to jak IPB :)
Odpowiedz

Gość_21977_* 28.04.2013

1. Kliknięcie przycisku "Wstecz", przynajmniej w Chrome, przywraca wszelkie wpisane treści, nie wiem jak jest w przypadku Twojej przeglądarki.

2. IPBoard ma wbudowany autozapis, więc treść posta można w każdej chwili odzyskać.

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 28.04.2013

Nie zawsze zawartość się przywróci. A co do autozapisu, jak można to odzyskać?

Odpowiedz

  • +
  • -
Kewin. (ZeZ) - zdjęcie Kewin. (ZeZ) 28.04.2013

1. Używam przeglądarki ComodoDragon(dziala na silniku Chrome), ale przed chwilą sprawdziłem na Chrome i jednak to samo jest, że nie ma autozapisu.

2. Co do tego, to jak ma wbudowany, i jak mozna odzyskac?

Odpowiedz

Gość_21977_* 30.04.2013

Pisząc, bądź edytując post, po pewnym czasie, automatycznie treść zostanie zapisana.

 

289.png

291.png

 

Informacja samego autozapisu:

 

290.png

 

Po utracie zawartości, wystarczy odświeżyć stronę, ponownie rozpocząć pisanie tematu, bądź edycję posta.

 

292.png

 

Następnie kliknąć "Wyświetl automatycznie zapisaną treść".

 

293.png

 

I ostatecznie: "Przywróć zawartość".

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 03.05.2013

A fakt, pojawia się, ale z dość dużym opóźnieniem, albo po tym, jak edytor straci focus na jakiś czas. Dziwne, że wcześniej tego nie zauważyłem, skoro na własnym forum mam podobnie działającą funkcjonalność już od hmm.. roku? No cóż, dzięki za odpowiedź :) chociaż na vB automatycznie ten tekst przywraca, nie trzeba klikać w "przywróć"

Odpowiedz
Zablokowany