←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Kick by serwer


Best Answer bernardyn 19.04.2013 13:56

Zrobiłem jak mówicie, po zmianie mapy dam edita i powiem czy działa czy nie :P Go to the full post
Locked

  • +
  • -
bernardyn's Photo bernardyn 19.04.2013

Witam, mam dwa problemy, mianowicie :

1. Gdy na serwerze cs 1.6 ktoś stoi afk 3 minuty samoczynnie dostaje kicka, nawet jeżeli jest to admin z immunitetem. Czy jest możliwość wyłączenia tego? Jeżeli tak, to jak to zrobić?

2. W amxmodmenu jest opcja : AmxBans : Screens i wchodząc w nią, jest do wyboru osoba której chcemy zrobić screeny i ilość. Czy istnieje możliwość aby do wyboru było tylko 5 screenów? Bo później stwarzają się różne problemy, ktoś wstawi 4 screeny, trzeba admina ściągać na forum żeby potwierdził ile zrobił itp. Więc czy idzie ustawić tylko jedną opcję, 5 screens ? Jak tak, to jak to zrobić?
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 19.04.2013

Witam, mam dwa problemy, mianowicie :

1. Gdy na serwerze cs 1.6 ktoś stoi afk 3 minuty samoczynnie dostaje kicka, nawet jeżeli jest to admin z immunitetem. Czy jest możliwość wyłączenia tego? Jeżeli tak, to jak to zrobić?

2. W amxmodmenu jest opcja : AmxBans : Screens i wchodząc w nią, jest do wyboru osoba której chcemy zrobić screeny i ilość. Czy istnieje możliwość aby do wyboru było tylko 5 screenów? Bo później stwarzają się różne problemy, ktoś wstawi 4 screeny, trzeba admina ściągać na forum żeby potwierdził ile zrobił itp. Więc czy idzie ustawić tylko jedną opcję, 5 screens ? Jak tak, to jak to zrobić?

1.

mp_autokick 0

2.

pokaż sma

Quote

  • +
  • -
Zabijaka Gryps's Photo Zabijaka Gryps 19.04.2013

1. To albo tak jak powiedział @up albo masz jakiś plugin do kickowania afk który nie sprawdza czy jest to h@.
2. W amxbans-ssban.cfg masz której pole jako "1 2 3 4 5 6" lub coś takiego i ją zamien na "5 5" i będzie tylko robienie 5 ss.
Quote

  • +
  • -
Best Answer bernardyn's Photo bernardyn 19.04.2013

Zrobiłem jak mówicie, po zmianie mapy dam edita i powiem czy działa czy nie :P
Quote
Locked