←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Brak możliwości otwierania spoilerów i inne

Zablokowany

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 17.04.2013

Moje problemy pojawiły się od aktualizacji, tzn. nie mogę otworzyć spoilerów, przy komentowaniu statusu tylko przesuwa mi strone na samą górę, przy pisaniu postów w szybkiej odpowiedzi zniknął mi pasek z narzędziami (nawet przełącznik) i coś jeszcze miałem lecz teraz sobie nie przypomnę. Wiem, że takie tematy już były, lecz po aktualizacji (gdy już mogłem pisać posty, ale miałem wyżej wymienione objawy) usunąłem wszystkie ciastka odnośnie strony amxx.pl i problem pozostał.
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 18.04.2013

A adblocka wyłączyć próbowałeś? :D

 

Jeśli tak, to odpal konsolę JavaScript, włącz same błędy JS w niej i odśwież stronę, następnie klikaj w to, co nie działa.


Użytkownik GwynBleidD edytował ten post 18.04.2013 01:22
Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 18.04.2013

Nie mam adblocka, lubię tony reklam.
W razie czego to korzystam z liska, te błędy obczaje. Całe szczęście, że na mobilnej wersji działa ( zauważyłem grafiki przycisków od reputacji :) ).
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 18.04.2013

CTRL + F5
Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 18.04.2013

+ za chęci, lecz nie pomogło Portku :(

 

 

Spoiler

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 22.04.2013

Na innej przeglądarce na tym samym kompie też masz takie problemy? Jeśli masz firefoksa, odpal go z dopisanym w skrócie w ścieżce -profilemanager na końcu (po cudzysłowach), utwórz nowy profil i sprawdź na nim.

Odpowiedz

  • +
  • -
Equilibrium - zdjęcie Equilibrium 22.04.2013

Odpowiem za niego, gdyż ja mam ten sam problem :D Mam chrome, firefoxa, IE i na każdej nie mogę otworzyć spoilera. Próbowałem z nowym profilem jednak nic nie pomogło.
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 22.04.2013

Osobiście nie potrafię odtworzyć tego błędu. Niech któryś z Was zainstaluje TeamViewera (link) (Quick support wystarczy) i poda mi na PW dane do połączenia. Popatrzę o co może z tym chodzić.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 24.04.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany