←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HLTV - samo się wyłącza

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 03.04.2013

Witam.
Mam następujący problem. HLTV działa cały dzień. Następnego dnia rano HLTV się wyłącza i ponieważ mam hosting pukawki jest status: Sprawdzam
Po włączeniu za jakiś nieokreślony czas sytuacja się powtarza. Nie mam pojęcia co powoduje ten błąd. Wsparcie pukawki twierdzi, że HLTV działa poprawnie i tak jest.
Na serwerze w tej samej ofercie ale bez amxmodx działa bez zarzutów.

Czy jest znana jakaś modyfikacja, która może CRASHować HLTV? Próbowałem przydzielić HLTV immunitet w amxbans bo myślałem, ze może dostaje kicka. Ale to nie działa.

Proszę o porady. Dodaje plugins.ini, server.cfg oraz hltv.cfg

server.cfg
Spoiler


hltv.cfg

Spoiler


plugins.ini


Spoiler
Quote

  • +
  • -
Tweak.'s Photo Tweak. 03.04.2013

Miałem to samo jakiś tydzień temu, od paru dni jest OK :)
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 03.04.2013

Twój post mi nie pomaga....

Szczególnie, że u mnie występuje to od miesiąca.. A szukanie pluginu, który to powoduje, to istna masakra, bo na serwie ciagle dużo ludzi..
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 03.04.2013

Podaj link z którego posiadasz plugin afkkicker2.
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 04.04.2013

To jest AFK Kissss....

Otworzyłeś mi oczy to może być to..Nawet jak się ma immunitet wyrzuca...Już wyłączam i sprawdzam..
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 04.04.2013

Niestety..Sytuacja znowu nastąpiła ;/
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 05.04.2013

Sprawdzałeś w logach serwera dlaczego HLTV wychodzi?
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 05.04.2013

Nic nie ma... Po prostu wychodzi...Dropped..

A HLTV samo w sobie logów nie ma...
Quote

Seba's Photo Seba 06.04.2013

U mnie ten problem się pojawia gdy przy zmianie mapy gracze dobijają się do serwera i HLTV się nie mieści - jest rozłączane z komunikatem "Server is full".
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 06.04.2013

HLTV ma własne logi, po prostu możesz nie mieć do nich dostępu, albo zapisywanie ich nie jest włączone. Jeśli nie masz dostępu: skontaktuj się z hostingiem. Jeśli nie są włączone, włącz je :)
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 06.04.2013

Musze zapytać.. Nigdy nie słyszałem o tym..
Quote

  • +
  • -
`Sernik's Photo `Sernik 24.04.2013

Odświeżam, logi mi nic nie pokazały...nie zamieszczam, bo to serio jest tylko pokazane, że jest właczone itp.

Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 24.04.2013

W logach będziesz miał każdy disconnect i powód tego disconnecta, np kick z serwera. Dodatkowo data i godzina... Jeśli tego nie ma, to chyba jest coś nie tak z HLTV.

Quote

  • +
  • -
DriveR.`'s Photo DriveR.` 24.04.2013

To raczej wina hostingu, też mam serwer na tym hoście co Ty i co jakiś czas też wyrzuca mi HLTV a w panelu pukawki mam serwer HLTV jako "Ładowanie.." czy "Oczekiwanie" i muszę go zrestartować. Wtedy dopiero mi działa..

Quote