←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z nsami po aktualizacji

Zablokowany

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 27.03.2013

Niestety... Wpadło i na mnie. Wszystko ładnie było sprawdzane na win, po wgraniu na serwer steamy cieszą się grą, lecz nsy mają problem z modelami,sprite. Co nie wyłączę(pluginy z mdl,spr) to wyskakuje inny aż dochodzimy do serwera bez owych pluginów. Serwer stoi na zabijace. Nie wiem czy może to być jakiś błąd z fd(off)

Tutaj ss od 1 z nsów http://www15.speedys.../bez-tytulu.bmp
Takie błędy dotyczą modeli i sprite.

Binarki 5787
Amxmodx 1.8.1
Dproto - najnowsza aktualizacja

Chyba dobrze sprecyzowałem swój problem. Proszę o jak najszybszą wykwalifikowaną pomoc, a nie teksty typu wywal plugin spadochron i będzie śmigało.

Pozdrawiam !
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 27.03.2013

Fastdownload może masz? Jeśli tak: podaj adres do niego.
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 27.03.2013

Zabijaka to dość dziwny hosting z tego względu. W server.cfg jest wyłączony.
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 28.03.2013

Powiem Ci co jest nie tak. I nie dotyczy to podziału steam/ns. Po prostu klientowi(klientom?) non steam, którego używałeś do testu pobrał się plik z błędem, prawdopodobnie przez źle skonfigurowany host WWW dla fastdownload. Otwórz ten model o którym mowa notatnikiem (ten co się pobrał dla non-steama) i zobaczysz pewnie prześliczny kod HTML informujący o braku pliku na serwerze, braku dostępu lub jakimś błędzie serwera FastDownload. Usuń ten plik z NSa i pozwól mu się pobrać prawidłowo. Steamowy klient miał tyle szczęścia, że już posiadał ten plik z innego serwera, bądź pobrał mu się on prawidłowo.
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 28.03.2013

Wgrywam owy plik(teraz spr) z różnych źródeł i ten sam error z tym samym sprite.


Edit:. Czy jest jakiś sposób na naprawę tych plików?
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 01.04.2013

Poradziłem sobie.

Do zamknięcia.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 01.04.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany