←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Modele jest plik.mdl i plikT.mdl po co są 2 ?

  • +
  • -
kamper12 - zdjęcie kamper12 05.02.2013

Witam mam małe pytanie ściągnąłem modele i są 2 pliki "plik.mdl i plikT.mdl" po co są 2 pliki i do czego służy ten plik "T"
jak wgrywam model to muszę 2 pliki czy tylko jeden ?
Dzięki z góry
Odpowiedz

Lem^oN - zdjęcie Lem^oN 05.02.2013

Jakby ci to powiedzieć.. ten plik T to jest jak plik .sma, potrzebny/nie potrzebny a jednak nic nie wnosi do modelu ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
glut - zdjęcie glut 05.02.2013

@UP

A może to jest model osobny dla TT ??

@TOPIC

pokaż skąd pobrałeś te modele, może jakiś plugin który je obsługuje to Ci powiemy do czego ten model. Do czego ten model. Postaci, broni. Jasnowidzów nie ma na forum
Odpowiedz

  • +
  • -
d0naciak - zdjęcie d0naciak 05.02.2013

glut nie ma co dyskutować bez modelu plikT.mdl nie bedziesz mógł np. otwierać pliku plik.mdl
A jak coś to zapewne jest to model gracza, bo ja już po prostu z takimi modelami nie raz się spotykałem ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Dimni - zdjęcie Dimni 05.02.2013

W pliku T są tekstury.

Jeżeli chcesz włączyć tekstury do głównego modelu, to z pliku .qc z zdekomilowanego modelu należy usunąć $externaltextures (czy jakoś tak, piszę z głowy)
Użytkownik Dimni edytował ten post 05.02.2013 15:33
Odpowiedz

  • +
  • -
kamper12 - zdjęcie kamper12 05.02.2013

to jak ściągnąłem model vipa i chce go wgrać na server to muszę oby dwa wgrać czy tylko 1
dokładnie chodzi mi o zombie
Odpowiedz

  • +
  • -
Dimni - zdjęcie Dimni 05.02.2013

Obydwa.
Odpowiedz

  • +
  • -
kamper12 - zdjęcie kamper12 05.02.2013

ale wrzucam obydwa pliki do folderu dopisuje w zombieplague.ini i jak dopisze tylko plik.mdl to wchodzi ale jak ktoś mnie zobaczy to go wywala a jak dodam oby dwa w osobnych folderach i dopisze plikT to mnie nie widać w ogóle nawet cienia na nogach
Odpowiedz