←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Sieć serwera

Zablokowany

Lem^oN - zdjęcie Lem^oN 04.02.2013

Witam. Chcę zakupić 15 slotowy serwer Counter Strike 1.6 no i tu zaczyna się problem...Otóż chcę go kupić tylko nie wiem na jakiej firmie hostingującej. I tu pada moje pytanie.. Czy moglibyście mi doradzić jaką najlepszą firme hostingową wybrać? Żeby było tanio i dobrze ^^ + najlepiej z domeną xaa lub inne..
Odpowiedz

Marcelo - zdjęcie Marcelo 04.02.2013

Serwer, polecam na zabijaka.pl . Porządna i ogarnięta firma nie ma lagów na serwerze .
Odpowiedz

Lem^oN - zdjęcie Lem^oN 04.02.2013

Niezbyt zabijaka mnie zadowala 1000 fpsów i 15 slotów za 60zł?...

Czekam na dalsze propozycje..licze się z tym że jeszcze musze jakieś koszty pochłonoć na forum serwera :)
Odpowiedz

Fazol - zdjęcie Fazol 04.02.2013

ja ci polecam pukawkę .
mam serwer na pukawce pakiet MAX Rozkręcony cod mod gra po 25 ludzi i chodzi płynnie .
Odpowiedz

Daj buziaka - zdjęcie Daj buziaka 04.02.2013

ja Ci polecam gameserv.pl

jest to hosting serwerów jak dla mnie dobry !
bez lagów i wszystko chodzi płynnie.
Odpowiedz

Freshovsky - zdjęcie Freshovsky 05.02.2013

Polecam hosting Zabijaka.pl.
-support odpowie o każdej porze dnia.
-serwery są w dobrej cenie.
-dobra jakość.

A tak apropo czy serwer musi być 1000 FPS? Mój serwer nie ma tylu a ładnie chodzi.
Odpowiedz

Lem^oN - zdjęcie Lem^oN 05.02.2013

Najlepiej gdyby był, chociaż jednak wezme na zabijace 500fpsów i będe szukał ekipy pod serwer ^^

Jakby co, zrobie nowy temat :)
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 05.02.2013

Żeby było tanio i dobrze ^^ + najlepiej z domeną xaa lub inne..


Tanio i dobrze? No to chyba nigdzie tak nie znajdziesz. A z domeną xaa to już w ogóle masakra do kwadratu.
Zainwestuj już te 3.99 przelewem żeby mieć coś lepszego i pewniejszego na hosting strony.
Odpowiedz

Lem^oN - zdjęcie Lem^oN 05.02.2013

Żeby było tanio i dobrze ^^ + najlepiej z domeną xaa lub inne..


Tanio i dobrze? No to chyba nigdzie tak nie znajdziesz. A z domeną xaa to już w ogóle masakra do kwadratu.
Zainwestuj już te 3.99 przelewem żeby mieć coś lepszego i pewniejszego na hosting strony.


Czyli co proponujesz?
Odpowiedz

AztekHQS - zdjęcie AztekHQS 05.02.2013

np. hekko.pl a serwer na GameSol.pl w lokalizacji Wa-wa
Odpowiedz

sekio - zdjęcie sekio 05.02.2013

A ja podam firme której nikt nie wymienił , polecam ci hostvision mam tam FFA i przy full serwerze czyli 22 graczach zużycie cpu 23-30 czyli ładnie. Nie ma spadków fps oraz całkiem szybko odpowiada helpdesk.
Odpowiedz

Freshovsky - zdjęcie Freshovsky 05.02.2013

Ja Ci polecam, hosting Zabijaka.PL - do serwera oraz Webd.PL - do forum. Mam na webd.pl domenę .pl i nie mam prawa powiedzieć na nich złego słowa. Dobra firma :). 14,90 domena .pl/rok + co miesięczny pakiet hostingowy 7zł przelew.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 06.02.2013

Żeby było tanio i dobrze ^^ + najlepiej z domeną xaa lub inne..


Tanio i dobrze? No to chyba nigdzie tak nie znajdziesz. A z domeną xaa to już w ogóle masakra do kwadratu.
Zainwestuj już te 3.99 przelewem żeby mieć coś lepszego i pewniejszego na hosting strony.


Czyli co proponujesz?


przez dobre 3 lata miałem serwer na tserwerach a strone na webdzie. ani razu się nie zawiodłem.
Odpowiedz

ZpYGloris - zdjęcie ZpYGloris 06.02.2013

tserwery też polecam :) oraz pukawke i gry.wilan ,ponieważ tserwery miałem tam 3 serwery spisywały się świetnie żadnych problemów. Pukawka teraz mam mały problem ale to nie wina pukawki (raczej) ogólnie bardzo rozwinięty panel zarządzania i jestem bardzo zadowolony z pingów. Gry wilan ponieważ jest tani , tylko 1,50 za warszawę ATMAN 1000 fps ale słabo rozwinęty panel i zarządzanie serwera za to pingi są też znakomite jak na taką cenę :)
Odpowiedz

Feerko - zdjęcie Feerko 06.02.2013

Polecam Ci Dołączona grafika

http://www.Gry.Wilan.pl Ja Mam Serwer 14 Slotow 1000FPS za 21zl . Polecam 0 Skarg .
Użytkownik Feerko edytował ten post 06.02.2013 15:10
Odpowiedz

Gość_21977_* 02.03.2013

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Counter-Strike 1.6Ogólne

do

InneOferty Firm HostingowychOpinie
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 03.03.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany