←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Wyrównanie teamów.

  • +
  • -
koszula - zdjęcie koszula 30.01.2013

Witam. Jak w temacie, poszukuje pluginu bądź jakiegokolwiek sposobu na dobre wyrównanie teamów.
Z tego co wiem, PTB działa na zasadzie, że patrzy na kille i niby team wyrównuje, tylko, że jak przerzuca graczy to czasami jest np 4 na 7 graczy, a ja poszukuję pluginu bądź rozwiązania, żeby gracze byli przerzucani lepsi do gorszych itd ale żeby w drużynach pozostawały gracze 10vs10 a nie 7vs13.
Odpowiedz

Tytanowy - zdjęcie Tytanowy 30.01.2013

Szczerze? Na PTB nie spotkałem się z sytuacją 7vs13, widziałem tylko, jak było np. 16 vs 14, ale nigdy nie widziałem tak dużej różnicy.
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 31.01.2013

Na PTB nie spotkałem się z sytuacją 7vs13, widziałem tylko, jak było np. 16 vs 14, ale nigdy nie widziałem tak dużej różnicy.


Oj bywa, bywa... To wszystko zależy od odpowiedniego ustawienia cvarów, gdyż jeśli ktoś wrzuca plugin na serwer bez przejrzenia i ustawienia odpowiednio opcji to z regóły wychodzi z tego kupa - a spotkałem się z tym na niejednym serwerze i podejrzewam, ze w tym przypadku było analogicznie - wrzucam plugin i myślę, że już wszystko będzie gites - a tu zonk.
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 31.01.2013

W PTB możliwe są sytuacje nawet 5vs13 (i więcej), oczywiście to się nie dzieje po przerzucaniu graczy (chyba że cvary źle ustawione), ale gdy z jednej drużyny zaczną wychodzić gracze i wtedy jeśli drużyna z tymi 5 graczami wygrywa (ma więcej wygranych rund oraz ma jakiegoś tam ogara w teamie lub nawet bez tego drugiego), to wtedy nie będzie przerzucać do tej wygrywającej, tylko nie będzie podejmować żadnych działań.
Odpowiedz