←  Prośby o modyfikacje silników/klas/perków

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Klasa
Umiejetnosc Berserk

Blood Angel's Photo Blood Angel 26.01.2013

Witam,

Chciałbym zrobić klasę z umiejętnością berserka. Po użyciu (E) na 5 sekund ma 2x większe obrażenia, +100 do kondycji. Już jakieś korki w tej sprawie zrobiłem ale nie działa to jak należy.

1. Berk regeneruje się co 40 sekund ale jak jest początek rundy to już jak by był użyty i trzeba 40 sekund czekać.
2. Kondycje dodaje ale nie zwiększa szybkości, użyłem cod_set_user_bonus_trim i cod_points_to_trim ale nic nie daje. Cod_set_user_bonus_trim daje na 5 sekund 100 kondycji ale szybkość się nie zwiększa.


Attached File  codclass_rzeznik.sma   2.59KB   28 downloads
Quote

Blood Angel's Photo Blood Angel 27.01.2013

@Ref
Quote

  • +
  • -
Vasto_Lorde's Photo Vasto_Lorde 29.01.2013

Poczytaj o dodawaniu kondy - http://amxx.pl/dokum...user-bonus-trim
I źle zrobiłeś x2DMG. Zwiększyłeś po prostu zmienną przechowującą damage zadany przez trafienie.
Te dwa problemy rozwiązałem. Jak chcesz gotowca zapraszam do załącznika. Co do problemu z tym, że nie możesz użyć Berserka zaraz po spawnie to mam rozwiązanie (nie miałem czasu żeby w kodzie napisać). Zarejestruj spawn gracza. Jeśli nie ma klasy to pomiń funkcje. Jeśli ma, do zmiennej berserk_uzyty[id] przypisz get_gametime() - 40.0. Wtedy gdy funkcja sprawdza Czy Berk został użyty w czasie ostatnich 40sek Pozwoli na uaktywnienie umiejętności.

Attached Files

Quote