←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

JailBreak
[ROZWIĄZANE] Nie działa sprawnie zabawa do...

Locked

Tytanowy's Photo Tytanowy 23.01.2013

Witam, otóż mam taki problem, robiłem wszystko tak, jak było ukazane w robieniu zabaw do Jailbreak By Cypis, dodałem tam kilka drobnych rzeczy od siebie, ale mam problem z funkcją strip_user_weapons(i), gdyż wyrzuca ona mi błędy, jednocześnie wtedy wyskakuje błąd ten sam z jail_kaczki_awp ( jeżeli nie ma wgranej tej zabawy, tego błędu nie ma. )
Proszę o wytłumaczenie gdzie jest błąd, bym więcej takowego nie popełnił.

Pozdrawiam

Attached Files


Edited by Tytanowy, 23.01.2013 11:28.
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 23.01.2013

Najlepiej usuwać/dawać broni w forwardzie OnDayStartPost ponieważ w OnDayStartPre, nie każdy gracz użyje.
Quote

Tytanowy's Photo Tytanowy 23.01.2013

Ok, zrobię tak jak powiedziałeś i dam znać jaki jest tego wynik. Dzięki

Ok, podziałało, tyle że teraz dostaje tylko połowa awp, a połowa go w ogóle nie dostaje. To samo jest z granatami.Wybaczcie, że umieszczam takie krótkie cody w załącznikach, lecz gdy umieszczam je w znaczniku , w ogóle nie czyta.

Attached Files


Edited by Tytanowy, 23.01.2013 13:41.
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 23.01.2013

Kod jest dobry tylko że zapomniałeś o sprawdzaniu czy gracze żyją
Bo jak nie sprawdzisz tego to plugin będzie errolował, albo serwer bedzie padał
Spoiler
Quote

Tytanowy's Photo Tytanowy 23.01.2013

Niestety, dodałem sprawdzenie ale dalej jest ten sam błąd, w którym tylko połowa więźniów dostaje AWP lub GRANATY ( zależnie od zabawy ). ( cały czas mówimy o tym kodzie, co podałem na samej górze ). Może coś to blokuje, że druga połowa tego awp nie dostaje? Powinienem zamieścić całe SMA?
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 23.01.2013

Zamieść cały kod.
Quote

Tytanowy's Photo Tytanowy 23.01.2013

Proszę.Podobna sytuacja jest z granatami, kiedy jest bitwa CT vs TT. Połowa dostanie, a połowa nie.

Attached Files

Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 23.01.2013

Sprawdz czy dziala

Attached Files

Quote

Tytanowy's Photo Tytanowy 23.01.2013

Działa, możesz powiedzieć co zrobiłem nie tak? Albo co Ty zrobiłeś, że działa ^^

To znaczy widzę, że dałeś wszystko do OnGameHudEnd(), ale dlaczego tam działa, a czemu nie działą OnDayStartPost? Dzięki
Edited by Tytanowy, 23.01.2013 21:24.
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 23.01.2013

Ponieważ, możliwe że gracze jeszcze respią się po OnDayStartPost czyli nie dostaną wtedy broni w OnDayStartPost.
Myślę że temat rozwiązany.
Quote

  • +
  • -
MarWit's Photo MarWit 23.01.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked