←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z mapami

  • +
  • -
Qlawy - zdjęcie Qlawy 19.01.2013

Witam, mam pewien problem i nie wiem jak to naprawić. Zarówno do maps.ini jak i do mapcycle.txt mam wpisane mapy. Jednakże nie da się ich zmienić przez amxmodmenu. Wyskakuje komunikat: "Nie ma zadnych map w menu". Próbowałem szukać rozwiązania na forum, ale nic nie pomagało. Od razu wykluczam reinstalacje serwera, z dużo pracy. Zmieniałem pluginy do votowania, pisałem od nowa mapki w plikach, nic nie pomaga. Proszę o pomoc
Odpowiedz

  • +
  • -
Qlawy - zdjęcie Qlawy 20.01.2013

Odświeżam ..
Odpowiedz

sekio - zdjęcie sekio 20.01.2013

może przedstawisz nam chociaż jeden z tych plików jak ucb wygląda , no i sory że o to pytam ale zobacz czy te mapy na pewno są w folderze maps :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Qlawy - zdjęcie Qlawy 21.01.2013

Ale co mam przedstawić ? Jakie pliki ? Mapy są w folderze, no bez przesady, idiotą nie jestem .
Odpowiedz

  • +
  • -
FD^GoD - zdjęcie FD^GoD 21.01.2013

Niektóre mapy mają więcej plików , a jeżeli mapa ma dodatkowe pliki upewnij się, że w pliku res, są informację o tych plikach, dzięki plikowi Res serwer wie jakie pliki mają się pobierać graczowi razem z nową mapą, bez tego pliku graczom mogą występować błędy z brakami plików.
Odpowiedz

  • +
  • -
Qlawy - zdjęcie Qlawy 21.01.2013

Wszystkie pliki map są, mapy DZIAŁAJĄ, nie ma tylko ich w menu map w amxmodmenu
Odpowiedz

  • +
  • -
FD^GoD - zdjęcie FD^GoD 21.01.2013

Spróbuj zrobić to w następujący sposób:
  • skompiluj plugin mapsmenu (jeżeli przez lokalny kompilator, to .amxx będziesz miał w scripting/compiled/)
  • Wrzuć plugin do plugins i zrestartuj serwer lub zmień mapę.
Odpowiedz

bartek21 - zdjęcie bartek21 21.01.2013

Możesz podać hosting serwera?
Odpowiedz

  • +
  • -
FD^GoD - zdjęcie FD^GoD 21.01.2013

Jaki hosting serwera? Robisz to na własnym serwerze tam jest kompilator do tego celu. Jak nie to znajdziesz go na amx.org.
Odpowiedz