←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
[ROZWIĄZANE] AmxBans Gm 1.6.1 - Setup błąd

Locked

  • +
  • -
de-su587's Photo de-su587 17.01.2013

Witam .

Mam problem tak jak w temacie z amxbans 1.6.1 wgrałem wszystkie pliki , nadałem chmody na odpowiednie foldery chcac przejść do instalacji wyskakuje mi w stronie coś takiego :

Warning: require_once(/home/supportw/public_html/amxbans/include/smarty/Smarty.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/supportw/public_html/amxbans/setup.php on line 57

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/supportw/public_html/amxbans/include/smarty/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/supportw/public_html/amxbans/setup.php on line 57


require_once(SMARTY_DIR."Smarty.class.php"); - cuś takiego znalazłem w pliku setup.php w lini 57 , ale nie wiem o co tutaj chodzi..

Proszę o pomoc..sciagałem jeszcze z 4 razy z roznych stron amxbans 1.6.1 , ale wszedzie to samo jest..
Quote

  • +
  • -
glut's Photo glut 17.01.2013

Wgraj plik innym programem np: Filezilla

A jeżeli robiłeś to w Total Comanderze to zaznacz opcje uwzględniania wielkości znaków
Quote

  • +
  • -
de-su587's Photo de-su587 17.01.2013

Mhm...a gdzie to zaznaczyć ?
Quote

  • +
  • -
glut's Photo glut 17.01.2013

Można inaczej albo zmień program np na filezilla lub znajdź plik

smarty.class.php[/color]

i zamień nazwę na

[code]Smarty.class.php
Quote

  • +
  • -
de-su587's Photo de-su587 17.01.2013

Dobra git . Podziękował .
Quote

  • +
  • -
MarWit's Photo MarWit 17.01.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked