←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] menu- nie chce się skompilowac

Zablokowany

  • +
  • -
:_Snlp3r_: - zdjęcie :_Snlp3r_: 30.12.2012

Siemka, napisałem sobie plugin menu i nie wiem czemu, ale nie chce mi sie skompilować. Kompilowałem lokalnie i przez przeglądarkę.O to kod:
/* Plugin generated by AMXX-Studio */ #include  #include  #define PLUGIN "menu" #define VERSION "1.0" #define AUTHOR ":_Snlp3r_:" public plugin_init() { register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR) register_clcmd("say /menu, "menu") } public menu(id) { new menu = menu_create("\rMenu Serwera:", "menu_wybierz") menu_additem(menu, "\wRegulamin", "1", 0) menu_additem(menu, "\wTop15", "2", 0) menu_additem(menu, "\wRank", "3", 0) menu_additem(menu, "\wWyjdz z serwera", "4", 0) menu_additem(menu, "\wWyjdz z gry", "5", 0) menu_setprop(menu, MPROP_EXIT, MEXIT_ALL) menu_display(id, menu, 0) } public menu_wybierz(id, menu, item) { if (item == MENU_EXIT) { menu_destroy(menu) return PLUGIN_HANDLED } new data[6], iName[64] new acces, callback menu_item_getinfo(menu, item, acces, data,5, iName, 63, callback) new key = str_to_num(data) switch(key) { case 1 : client_cmd(id,"regulamin.txt","Regulamin Serwera") case 2 : client_cmd(id,"say /top15") case 3 : client_cmd(id,"say /rank") case 4 : client_cmd(id,"disconnect") case 5 : client_cmd(id,"quit") } menu_destroy(menu) return PLUGIN_HANDLED } 


Pomoże ktoś??
Odpowiedz

  • +
  • -
TomasZ95 - zdjęcie TomasZ95 30.12.2012

Modułów tam nie ma

amxmodx i amxmisc
Użytkownik TomasZ95 edytował ten post 30.12.2012 13:32
Odpowiedz

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 30.12.2012

Teraz chce się kompilować.
Na przyszłość, nie dodawaj kodu jakiegoś sma w jednej linijce
Spoiler
Odpowiedz

  • +
  • -
:_Snlp3r_: - zdjęcie :_Snlp3r_: 30.12.2012

Ok. Dzięki +. Do zamknięcia.
Użytkownik :_Snlp3r_: edytował ten post 30.12.2012 13:36
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 30.12.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany