←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CS:GO
[ROZWIĄZANE] Konfiguracja CS:GO

Locked

  • +
  • -
incognito221's Photo incognito221 29.12.2012

Witam
Mam takie pytanko ostatnio zakupiłem cs:go, postawiłem sobie serwer na pukawce i zamierzam się za brać za skonfigurowanie go, czytałem że to nie to samo co 1.6 i amxx ale sądzę że posiedzę i dam rady i mam do was kilka pytań.

1. Gdzie mógłby poczytać trochę na temat całego systemu sourcemoda?
2. Jest może gdzieś jakiś poradnik jak sonfigurować serwer ?
3. Czy np jeżeli znalazłem fajny plugin który jest pod sourcemoda ale w aliasie ma że pod sourca jest to czy przy serwerze cs:go również będzie chodził?
4. Jak dodać admina? Heh to znalazłem sam.
5. Znalazłem link do konfiguracji sourcebans po polsku tutaj na forum czy istnieje gdzieś może poradnik do HLSTATS może polski?
Quote

  • +
  • -
Cypis''s Photo Cypis' 29.12.2012

1. amxx.pl -> wyszukiwarka
2. zalezy co chcesz skonfiurowac, serwer po odpalniu powinien działać wiec nie ma nic do konfigurowania, chyba że chcesz ustawić tryb serwera csgo
3. zalezy od pluginu, powinieneś poszukać w temacie czy on jest na cs:go, jak nie to zapytaj autora, ale w temacie powinna byc informacja na jaki typ serwerów jest plugin
4. amxx.pl -> wyszukiwarka
5. hlstatx:ce nie ma na tym forum, ale została zgłoszona propozycja do administracji żeby zrobili temat jak to skonfigurować
tu masz po angielsku: http://wiki.hlxce.co...ll_Guide_(Linux)
(możesz skorzystać z forum konkurencji na temat konfiguracji hlstatsx)
Quote

  • +
  • -
JaBydlak's Photo JaBydlak 29.12.2012

Co to pkt.5 pamiętaj że musisz mieć dostęp do ssh
Quote

  • +
  • -
incognito221's Photo incognito221 30.12.2012

Cypis tak chodzi mi głównie o ustawienie typu gry serwera CS:GO.
Oraz mam pytanie wysłał byś mi na pw link do forum konkurencji ponieważ nie znam innego forum na którym mógłbym poczytać a nie chcę w temacie reklamy.
Quote

  • +
  • -
incognito221's Photo incognito221 31.12.2012

Dzięki Cypis za info i pomoc.
Temat można zamknąć.
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 01.01.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked