←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Podboty + waypointy dla amxx linux

Zablokowany

  • +
  • -
High Speed - zdjęcie High Speed 24.04.2009

Mam na serwerze podboty v3 ktore dzialaja jak nalezy na mapach gdzie dolaczone byly waypointy ale gdy chce stworzyc jakis WP dla nowej mapy to nie mam jak tego zrobic... w dokumentacji mam komende "pb wpmenu" ktora w ogole nie dziala.
pb menu wyswietla opcje botow - dodawanie, kickowanie, skill etc ale nic o waypointach nie ma.

Nie wiem, moze problem polega z komenda - czy jest jakas inna na uruchomienie kreatora wp?
Jesli nie to czy posiada ktos podboty v2.5 ale pod linuxa. Na google sa tylko pod win32...

Bardzo proszę o pomoc, nie wazne jakie to beda boty, chce stworzyc tylko waypointy dla nowych mapek. Wystarczy tylko aby te boty w ogole sie zrodzily na respie, nie musza nawet sie ruszac.
Odpowiedz

  • +
  • -
High Speed - zdjęcie High Speed 24.04.2009

Wlasnie te boty mam v3 i nie dziala pb wpmenu.
Jest masa wp ale nie ma do map deathrun i paintball dlatego chce je sam zrobic ale nie moge w v3 (lub zle sie za to zabieram)
Odpowiedz

  • +
  • -
emblaze - zdjęcie emblaze 25.04.2009

a działa ci zwykłe podbot menu ?
Odpowiedz

  • +
  • -
High Speed - zdjęcie High Speed 28.04.2009

tak dziala
Odpowiedz

  • +
  • -
emblaze - zdjęcie emblaze 28.04.2009

a tak w ogóle istnieje to wp menu ? Bo widziałem gdzieś poradnik, ale teraz nie wiem gdzie :/ były tam specjalne komendy do botów ale to było dawno i nie pamiętam tego juz :/
ps. Jak znajde, dam znać ale wątpie w to :?
Odpowiedz

  • +
  • -
L0rdS^P0l4K - zdjęcie L0rdS^P0l4K 29.04.2009

http://emp3.cal.pl/cstrike/podbot/
Tam masz pełną dokumentacje jeżeli chodzi o robienie waypoitnów pod PodBoty 2.5

Od razu podam te najważniejsze...:
waypoint on/off - pokazuje waypointy na mapie
waypoint add
waypoint save
waypoint load
autowaypoint on/off

Nie pamiętam dokładnie do czego one służą /// wiadomo save load... ale nie chce mi się tego [reszty] tłumaczyć nawet... nie o tej godzinie... :-)
Odpowiedz
Zablokowany